2726
عنوان

برا عروسیم ناراحتم:(

| مشاهده متن کامل بحث + 7386 بازدید | 276 پست
وای خیلی باحالییی

والا بخدا  شورشو درآورده     یا داره دروغ میگه    یا اینکه یه ذررره درک و شعور نداره    شوهر شریک زندگیه    بلانصبت نوکر نیس ک

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

این چه رسمیه داماد باید جهاز بده ما از دئاماد چیزی نمیگیریم زشت میدونیم اصن

جنوبیا بری بپرسی بهت میگن دختر جهاز بده خیلی واسشون زشته 

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2728

پس شما این وسط چکاره ای؟؟ که همه خرجا با اونه؟؟ پدر شما چکارس اونوقت؟؟؟ حالا توقع بالا بالاها هم داری! خیلی دلت تالار خوب میخاد روش پول بزار...بیچاره پسر شد برده نشد ک...اه

والا بخدا  شورشو درآورده     یا داره دروغ میگه    یا اینکه یه ذررره درک و ش ...

هرچیم میگی پسره گناه داره می خنده فکرکنم سرکارمون گذاشته تا ما همش بگیم وای چه دامادخوبی وای گناه داره وای سخت نگیر اونم بخنده

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
بسه بابا  ملتو خر فرض کردی؟؟   مسخره اشو درآوردی دیگه  

با منی؟؟؟؟من بیکارم بیام دروغ بگم؟؟؟چرا باید خر فرضت کنم مثلا؟؟؟چیزیه که هست دیگه.چته؟؟

برای حال خوبمان دعا کن...المستغاث بک یا بن الحسن

اگه عروسی شیک میخوای میتونی با حداقل هزینه یه مراسم خوب بگیری ولی با مدیریت و حذف هزینه های بیخود والکی دیگه . تعداد مهموناتون رو کم کنید ،کارت عروسی رو بگرد و یه چیز ارزون بگیر،کیک وشیرینی سبک بگیر،با یه کم خلاقیت میتونی تالار رو دیزاین کنی و عروسی رو شیک برگزار کنی. 

نه بابا دروغچرا جاری منم این مدلی عروس شد تازه خونه ام به نامش زدن خوب چی میشه مثل خارجیا خرج عروسی و فلان باپسر باشه اسلامم همینو میکه

جنوبم همه جاش اینطور نیستن البته 

بیشترشون اهواز ،،آبادان ،،شوشتر ،،،دارخوین ،،،شادگان ووووو

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
هرچیم میگی پسره گناه داره می خنده فکرکنم سرکارمون گذاشته تا ما همش بگیم وای چه دامادخوبی وای گناه دا ...

اره بابا  مسخره بازیه   مثلا میخواد پز بده ک شوهرش همه کار کرده براش   ولی فقط خودشو کوچیک کرد

دردلم کسی جا دارد ک درتمام لحظه های زندگیم اورا حس میکنم   و بخاطر وجودش با خدا در خلقت شریک شده ام  و عاشقانه دوستت دارم نی نی کوچولو و عاشقانه منتظر حضورت در آغوشم هستم....

من مجبور نیستم بیام جایی که کسی منو نمیشناسه بخوام قیافه بدم.رسم شما با ما فرق میکنه.من تایبادم و همه چی پای دوماده خب چیکا کنم؟؟

برای حال خوبمان دعا کن...المستغاث بک یا بن الحسن

خونه خریده ماشین خریده جهیزیه هم اون میخره بهترین تالار هم میخوای؟بابا تو دیگه کی هستی

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2706