1619
1632
عنوان

استوری از لج شوهرم

53525 بازدید | 813 پست

فقط کسایی که تو جریان کارای من هستن بخونن

این استوری رو یکی از سال بالاییام که امروز تولدش بود نوشته به نظرتون از لج شوهرمه؟اون قسمت هایی که قرمز کردم مهم نیست اون قسمت آبیم اسم منه .

به نظرتون فتصله‌م خیلی کمه نسبت بهش؟

به گریه وسط شعرهای سعدی ؛ به چای خوردن تو پیش آدم بعدی

تغییر اساسی خانه ولی سریع و کم هزینه

کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

1613

کوجیس😐

مَن کِح میگَم حَمِح چیز طویِ یِح جُملِح خُلاسِح میشِح"تَرَف بایَد اَحلِط باشِح😇"!خیلی هَرف حَسط طو عین یِح جُملِح یِ کوطاح...اَگِح اَحلِط باشِح یَعنی میشناسِح طو رو💕اَگِح طو رو بِشناسِح خوب بَلَدح کوجا سِداشو بالا بِبَرح،کوجا سِداشو پایین بیارح👂چِح هَرفایی رو دَرِ گوشِط بِگح و چِح هَرفایی رو جار بِزَنح👻اَحلِط باشِح خوب میدونِح چی هالِتو خوب میکُنح چی بَد😩بَلَدح کِی بایََد دُنیارو بِخاتِرِط بِح حَم بِریزح وَ کِی صَرِشو پایین بِندازه وَ از کِنارِ خیلی چیزا عاروم بِگذرح🚘میدونِح چِح چیزایی رو بایَد بِح روط نیارِح و هَرفِشم نزنِح؛چِح چیزایی رو ساف تو چِشاط زُل بزنِح و بِگح😍اَگِح اَحلِط باشِح:اون صَرِ دنیام کِح بِرِح اَحلِح...اَحلِط کِح نباشِح:بَقَل دسطِتَم نا اَحلِح...😠این روزا حَر دوتا دصتی کِح می بینَم بِح حَم غُفلَن،فَقت یِح چیزی اَز خدا میخام"خُدا دَصتِ هیچ اَحلی رو طو دَصتِ نااَحلِش نزارِح"🙇💖😆

😐بگو خوشم اومده چرا اینقدر ادادرمیاره

دختردار نمیشوم..!!!تا یاد نگرفته ام زمان او با زمان من فرق میکند تا آمادگی بگیرم برای اینکه به او تلقین کنم او معجزه خاص خدا است  تا به او بگویم من پشت او هستم تایاد بدهم به او کودکی کند بخندد وشاد باشد بازی کند و دختربودنش را مانع کودکی کردنش نخواهم کرد به او یادبدهم چگونه با بزرگتر خودت آداب و معاشرت کند...یاد بدهم او دختر است او میتواند بدون اینکه مانعی باشد پیشرفت کند من مادرش همراهش خواهم بود ودست او را خواهم گرفت تابلند شود زیرابعد از هر افتادنی بلندشدنی لازم است به او یاد میدهم تکیه گاه خودش باشد  یادمیدهم زندگی فقط همسردارشدن و بچه آوردن نیست یادمیدهم وقتش باارزش است خودش الماسی کمیاب است خودش را از گزند هر شخصی که به او آسیب میرساند دور کند به او بفهمانم بودن با پسر عواقبش به روحیه لطیف دخترانه اش آسیب میرساند او را از هدف هایش دورمیکند یادمیدهم از علایقش بامن صحبت کن به او می فهمانم علائم بلوغش بدنیست نشانه بزرگ شدن است نشانه اینکه یک گام به جلو رفته است یادمیدهم به خودش به اندامش به تیپش به ظاهرش برسد به او اجازه میدهم بادوستانش بیرون برود و خوش بگذراند به او یادمیدهم دروغ به مادر گفتن مانند یک کوه بینشان فاصله می اندازد به او یادمیدهم هرگز با نه گفتن و رد کردن کاری که مایلش نیست کوچک نمیشود کسی را آزار نمیدهد چون درقدم اول احساس خودش مهم است خودش مهم است به او می گویم همراهش هستم و برای همراهیش کنارش گام برمیدارم نه اینکه زیر ذربین قرارش بدهم نه فقط میخواهم باپیشرف دخترم خوشحال شوم یادمیدهم هدفش والا تر ازاین است که خود را در گوشی غرق کند یادمیدهم آزادانه اما عاقلانه راه برود محکم گام بردارد اما از خود دفاع کند تا خدایش همراه اوست او تنها نیست یادمیدهم اگر یک دوست وفا دار داشته باشد از صددوست ناباب بهتر است یادمیدهم دو راه جلویی اوست یک راه به سمت هدفش و راه دیگری به پرتگاه ناکامی است وخودش انتخاب کند تا یادنگرفته ام با دخترم مانند روح لطیفش بااو رفتارنکنم تااو را غرق در خوشی نکردم که دختربودنش را عیب نداند دختر دارنمیشوم نمیخواهم دخترم از مرور خاطراتش آزاده شود همین و بس.
8
کوجیس😐

امضاتو نمیشه خوند 😑

مثل این بچه اول دبستانیا شدم😐دو خطشم بیشتر نتونستم بخونم

یه استاد ریاضی داشتیم عااااااشق ریاضی بود،تو هر کلمش میشد عمق عشقش به ریاضی رو لمس کرد،یه روز گفت الکی میگن اگه بری یه رشته ای بالاخره خوشت میاد ازش،به هرچیزی که علاقه داری تا ابد تو قلبت میمونه معنی حرفشو زمانی فهمیدم که دیگه دیر شده بود،من رشته ای رو انتخاب کرده بودم که ازش نفرت داشتم و امیدوار بودم روزی برام هضم بشه که من وارد این رشته شدم و باید تا ۳۰ سال دیگه هم ادامش بدم    حالا ترم هشتم،ذره ای از حسم به این رشته کم نشده،روش غیرت دارم ولی دوستش ندارم،من بالاخره یک روز برای همیشه این شغل شریف رو کنار میذارم و به ندای قلبم گوش میدم
1620
1628