2737
2734
عنوان

من ترجیح میدم بیشتر شنونده باشم

230 بازدید | 11 پست

ترجیح میدم بیشتر بشنوم  کلا خیلیم تو فکر هستم

اگر کسی سر صحبت باز کنه حرف میزنمااا  یا تو جمع به موقعش   اما خیلی پرحرف نیستم

تو خونم که کلا وراجم و شیطون حساب میشم

هرکس باهام برخورد میکنه صمیمی میشیم میگه خیلی مرموزی تو😐 شیطون هستی

من در نگاه اول شاید به دختر اروم و باادب هستم چهرمم ملیحه   اما بهم میگن مرموزی

خیلی بده اینطوری؟ 

البته من اگر پایه داشته باشم خیلی شیطون میشم از بچگی همینطور بودم  اما در کل ارومم توجمع هم کم و به موقع چیزی میگم  یا اگر سوالی کردن

اما همیشه خوش برخوردم و لبخند دارم

خیلی بده اینطوری کم حرف باشی؟  خیلی زشته؟   میگن این دختره خنگه؟ 😂😐(غلط میکنن البته عمشون خنگه) 

2💞سال گذشت خدا    2 ساله که منتظرم   من ناامید نمیشم خدا   تو هم نا امیدم نکن💞شنیدم که ضامن اهو شدی امام رضا   میشه ضامن منم بشی پیش خدا؟ 💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا منم مثل توام همیشه به خودم میگم منگل 😂😂😂

دوستای مهربونم میشه برای ارامشم و موفق شدنم با دلای پاکتون یه صلوات مهمونم کنین؟😘 اگه خواستین بهم بگین فرستادین منم براتون جبران کنم 🥰
2728

خنگ اونه که دائم دهن گشادش بازه

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    حذفم نکن ، اسرائیل نیستم که از صفحه روزگار محوم کنی من دوباره برمیگردم مثل همین حالا ، من یه زنم مثل خودت اگر از تفکرم خوشت نمیاد برو زندگیت برس ولی سعی نکن منو عوض کنی چون نمیشه . 
2738

منم مثه خودتم. بهم میگن ب قیافت میخوره موزی باشی. ی بار زنگ تفریح با دوستم توحیاط بودیم زنگ ک خورد دیر رفتیم سرکلاس ،وقتی رفتیم معلم سرکلاس بود ب دوستم گفت بار آخرتون باشه دیرمیاین بعد دستشو گرفت سمت من و ب دوستم گفت به اون موذیم بگو.

کل کلاس خندیدن