2733
2734

تاپيك قبليم درمورد وابستگي شديد پسرم گفتم كه باعث شده زندگي بم سخت بگذره،از امروز ميخوام هر چي گريه كرد كه بغلم كن يا بيا بام تو اتاق اصلا محلش ندم الان نيم ساعته داره گريه ميكنه كه بيا با كالسكه منو دور بده منم بش گفتم كمرم درد ميكنه نميتونم كارم درسته يا نه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

واقعا نمیدونم! بهتره از یه روانشناس کودک بپرسی ببینی رو روحیه اش تاثیر بد نزاره یه وقت

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

حواسش رو با یه کار دیگه پرت کن

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2706