2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای گفتگو در خصوص بحث فلسفیه خلقت می خوان دوست دخترو

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
2728

مردا کلا نمیتونن😑

حالا درسته هر گُل یه بویی داره ولی شما دیگه همه ی گُلا رو بو نکن                  پیرو متن مدرک تحصیلی: زرنگ اونیه که همه میگن ولش این تو باغ نیس در صورتی که همون صاحب باغه😎
برای گفتگو در خصوص بحث فلسفیه خلقت می خوان دوست دخترو

چ میدونم.والا بعصیا که دارن تو سایت میگی برا اینه میگن نه ابراز علاقس صحبت روزمرس

لایک نکنید بچه ها لایک.نکنید😥
ایقد تاپیک از بچه های نینی سایت خوندم در مورد خیانت نامردی تصورم از مرد شده گرگ و زنان هم کفتار کی ف ...

وای منم موندم اصلا خوبه بده دوستی

لایک نکنید بچه ها لایک.نکنید😥

تو دوستی وابستگی که پیش بیاد روابط هم نزدیکتر میشه

اگر ادم معتقدی هستی بیخیالش شو...

به موقعش اگر فرد مناسبی سرراهت قرار گرفت باهاش آشنا شو و فقط‌ برای همسری باش😄

نمیدونم چرا یاد ولنتاین افتادم...حالا برای خودم چی بخرم خوشم بیاد😃😃😃

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
یعنی هیچ پسری پیدا نمیشه که فقط دنبال هم صحبت باشه

نه فکر نکنم،به نظرم دخترا هم برای هر دو مورد وارد رابطه میشن!البته حیا و ترس از ...باعث میشه که از لحاظ جنسی بیشتر رو خودشون کنترل داشته باشن!

2706