2737
2734

خانما همسرم خیلی وابسته یکی از داداشاشه عقدکه بودیم همه برنامه هاشو به این میگفت هر کاری میخواست بکنه باید باهاش مشورت میکرد اما داداشش با کل خواهربرادرا قطع رابطست دلیل قطع رابطش اینه که به زنن من بی احترامی شده 😶

خواهرشوهرام مدام تو گوشم میخوندن از این ابی گرم نمیشه باهاش رفت وامد نکن اما فایده نداشت 

عروسی کردبم تااینکه شب عروسی رفته بوده پیش شوهرش گریه که خواستم بشینم پیش دختره گفت برو گمشو بمن محل نداد  درصورتی که همه خپاهرشوهرام گفتن ماشاهدیم این دروغه 

برادر وهرم ابرو برام نزاشت همه جا بد میگفت ازم حتی یه بار بهمسرم گفته بوده که به خاطر زنت خونتون نمیام تو به زن من مدیونی چرا ساکت نشستی ک یه دعوا حسابی شد 

خداروشکر نه پاگشامون رد نه اومد خوتمون بعد ٥سال بچم دنیا اومد یه مدت بیمارستان بودم 

همسرم به داداشش گفته بود چه برادری هستی که نمیگی من مردم یازنده حالا بعد ٥سال نمیدونم چطور راضی شده اون زن سیاست مدارش بیان خونمون حالاشوهرم دوباره عشق قدیمیش پیدا کرده دیشب بهم میگه اون توهینارو فراموش کن زنداداشم هیچ تقصیری نداره خواهرام تو دهنش حرف گذاشتن اون کاری نکرده از خودت بزرگواری نشون بده بگو من درحدی نیستم که بخوام باهاش بحث کنم خودتو درحد اونا نبین بزار زنگ بزنم بگم بلند شین بیاین چن روز تعطیلات درخدمت باشیم منم گفتم دوباره عشق سابقتو پیدا کردی داداشت برامن ابرو نزاشت 

من برای چی رفت امد کنم میگه نه ابجیام حرف گزاستن دهنش یه سگی شده بود شوهرم که نگو همینطوررررر دیشب بحث ودعوا کرد 

که چرا هیچ کس نمیاد خونمون چرامن نباید راحت باشم من داداشم میخوام زنداداشم یه زن کامله 

نمیدونم چکارکنم باهاش اصلا حرفمو نمیفهمه خیلی عذابم میده 😭 گفتم بیا حرف نزن میگه خب طلاق بگیریم بهتره که باتو نباید صحبت کزد فقط گفت هوا چطوره واینا 

ببخشید طولانی شد 😑😑 بنظرتون من چکارکنم با این قوم اضالمین 

ممنون میشم راهنمایییم کنید🙏🙏

😢😢😞                                                               خدایا تمامی مریضا شفا بده 😔                                  میشه برای شفا مریضا یه حمد شفا بخونی اخه نفس با نفس فرق میکنه دوستم   😭                                             اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی بگو بیان دست هم به سیاه سفید نزن مجسمه شو بگو رگ کمرم گرفته همون شوهرت و زن داداشش کارای خودتو مهمونی خودشون انجام بدن

یه دختر قوی که زندگی بدجور باهام نساخت و سختیای زیادی روی دوشم گذاشت ولی خوب قوی بودم که همه بهم میگن چه خوب موندی ولی فقط خودم میدونم چه بهم گذشت تا گذشت😔
2728

برن گورشونو گم کنن اینا دیگه کین 

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف

از اول جبهه نمیگفتی. بذار دوباره رفت آمد کنید مطمن باشه زنه دوباره کرم ریزی میکنه 

چون تو خونشه تو وجودشه

توهم فقط سکوت و گاهی با لبخند نظارگر باش 

امیدوارم ب آرامش برسی و اون رو قوم ظالمین رو شوهرم ببینه و بشناسه

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2738

میزارم بیان خونم بی محلی میکنم به زنش باز قهر کنم برن واسه 5 سال بعد😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗

تو منی یا من توام یا اینکه من تاپیک زدم به اسم تو تموم شده

شرایط منو داری خدا بهت رحم کنه من یه بار باجاریم صمیمی شدم نشستم باهاش غیبت کردم الان شب و روز استرس دارم کی میخواد بره بگه خدا بهم رحم کنه اصلا بی دلیل قهر کرده میگه چرا یه هفتست به من زنگ نزدی 

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 
ببخشید متوجه نشدم با همه اقوام قطع رابطه اید ؟

نه عزیزم ما باهمه رفت وامد داریم الا این جاری 

برادرشوهرم باهمه قطع رابطست الا خواهرا زنش

😢😢😞                                                               خدایا تمامی مریضا شفا بده 😔                                  میشه برای شفا مریضا یه حمد شفا بخونی اخه نفس با نفس فرق میکنه دوستم   😭                                             اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم 
نه عزیزم ما باهمه رفت وامد داریم الا این جاری  برادرشوهرم باهمه قطع رابطست الا خواهرا زنش

جاری من با خواهرای خودشم قطع رابطست اونقد که پرتوقعه

بیایید متحد شیم برای اونایی که تو اینستا هرزگی تبلیغ میکنن گزارش بزنیم نسلشون منقرض بشه 

خب اگه انقد اقات دوست داره رفت و امد رو بزار بيان و برن ،اين زن داداشي كه من از تو شنيدم اونم خوشش نمياد رفت و امد كنه مطمئن باش باز يه اتيشي ب پا ميكنه و رابطتون به كل قطع ميشه بزار در اينده شوهرت بفهمه كه واقعا كي مقصر بوده كه رفت و امد ها قطع شده،الان اينطوري اون پنج سال رو يادش ميره فكر ميكنه تو دلت نميخواد ك رفت و امد داشته باشين 

2706