2726
مبارکه چند گرفتی ؟ کارد و چنگال باهمن دیگه اره من طرح دیگشو خیلی دوس دارم یه کوچولو با این متفاوته ...

چنگالشو نمیخواستم کارد فقط خریدم شد۵۸

برای کار بهتره شوهرم یه صلوات و یه دعای خیر برای زندگی بهترمون مهربونا ❤🌹
وا چه گرون! به من چندسال پیش مادرشوهرم اورد از کربلا دونه ای پنج تومن .تو شوش ۲۵ بود تابستون

فک کنم گفت نقره اس مال خالم.

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیشب عکس انداختم پاشدم عکس نزدیک گرفتم برات میفرستم آره منم خیلی تعجب کردم انقدر ارزون برنجیه

نه عزیزم محاله برنجی باشه الان برنج خیلی گرونه گرمی میفروشن طرح برنج احتمالا ولی خوشکلن مبارک باشه کاردوچنگال دستی چند گرفتی خیلی بامزن

من قهرمان زندگیم رو توی آیینه میبینم💪
2728
😐😐😐😐خالت قبی اومده زمانی که من کربلا بودم دونه ای هفت تومن بود سال 92

نه بابا جنسش نقره بود خیلی سال پیش گرفته

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
نه بابا جنسش نقره بود خیلی سال پیش گرفته

آهان نقره که گرونه

یه دختر قوی که زندگی بدجور باهام نساخت و سختیای زیادی روی دوشم گذاشت ولی خوب قوی بودم که همه بهم میگن چه خوب موندی ولی فقط خودم میدونم چه بهم گذشت تا گذشت😔
دیشب عکس انداختم پاشدم عکس نزدیک گرفتم برات میفرستم آره منم خیلی تعجب کردم انقدر ارزون برنجیه

ببین خیلی باید حواسشونو داشته باشی فک کنم ازیناس که رنگشون فوری سیاه میشه.

نذار خیس بشه.

مبارکت باشند،اون قندون گردکوچولوها دلموبردچقدرخوشگلن ،اوناکه دورشون صافه 

انشاالله بزودی ب آرزوی قشنگت برسی توکل بخدا،خشکه مذهبی  نیستم معجزات توکل رودیدم ویقین دارم خداخیلی مهربوووووونه
قیمتش به نسبت خوب بود۵۸ سرامیکی

واقعن ؟؟اینا تو شهر ما 110 بخدا 

منم از اینا دارم برا جهازمه فقط مواظب باش یهو از دستش بدمیشکنن

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄
نه عزیزم محاله برنجی باشه الان برنج خیلی گرونه گرمی میفروشن طرح برنج احتمالا ولی خوشکلن مبارک باشه ک ...

نه بابا امتحان کردن 

واقعن ؟؟اینا تو شهر ما 110 بخدا  منم از اینا دارم برا جهازمه فقط مواظب باش یهو از دستش بدمیشکن ...

آره همینطوره ارزون فروش بود طرف

مبارکت باشند،اون قندون گردکوچولوها دلموبردچقدرخوشگلن ،اوناکه دورشون صافه 

نه اونا دره همین قندوناس🤭🤭

2706