2737
2734

ایشالا ک خیره ولی میگن خواب بارداری ینی سختی و مشکلات میاد براش ینی اونی ک تو خواب بارداره برا اون میاد 

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایشالا ک خیره ولی میگن خواب بارداری ینی سختی و مشکلات میاد براش ینی اونی ک تو خواب بارداره برا اون م ...

منکه برعکس خوندم تعبیر بارداری و بزرگ شدن شکم زیاذ شدن رزق و روزیه

منکه برعکس خوندم تعبیر بارداری و بزرگ شدن شکم زیاذ شدن رزق و روزیه

عه چه جالب شایدم این باشه 🤔

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑
یعنی حواست باشه  رندگیتو خراب نکنه.  شر نشه

چرا؟ اخه از زمانی فهمیده باردارم یجورایی زورش اومده، تا الانم دومی نمیخواست همش میگفت نه من عمرا دومی بیارم حالا چند وقته هی غیر مستقیم میگه شاید بچه دومیم بیارم. 

پسرم دنیامه❤
2738
تو تعبیر خواب خوندم همین بود دیگه نمی‌دونم

منم تو تعبیر خواب خوندم نمیدونم والا خیر باشه ایشالا 

بارداری در خواب غمه ، اگه کسی رو ببینی بارداره به اندازه کم و بیشتر بودن ماه بارداریش غم داره ، اگه فارغ بشه یعنی از غمی فارغ میشه و مشکلش حل میشه . 

I have a voice, so do you
چرا؟ اخه از زمانی فهمیده باردارم یجورایی زورش اومده، تا الانم دومی نمیخواست همش میگفت نه من عمرا دوم ...

ولی زور اومدن نیستا 

منم جاریم که زایمان کرد بچشو که دیدم کلی دلم خواست 

خودمم یه دختر داشتم ولی دلم باز بچه خواست حامله شدم حالا تا قرن ها اون بگه فلانی از رو حسادت رفت حامله شد ولی من خودم میدونم تو جوش قرار گرفتم دلم کشید امادگیشم داشتم اوردم

فرشته های کوچولوی من ...
2706