2733
2734
عنوان

بی بی چک منفی و تاخیر پریود😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 821 بازدید | 173 پست
الهیییی .میشینه؟ دوقلوهای خالمم 6 ماهو تازع تموم کردن .عاشقشونم اگه یه روز اونارو نبینم میمیرم.هرروز ...

ن بابا فعلا یاد گرفته سینه خیز رو به عقب میره

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم اقدام برا بارداریم ی دو روزی صبحا حالت تهوع میاد سراغم با سوزش معده

بی بی زدی؟؟؟؟ 

اگ باردار بودی واسه حالت تهوع بیسکوییت ترد فقط بخور،من تا آخر بارداریم همش بالا میاوردم بیسکوییت ترد عالی بود،میگن زنجبیل یکم هم خوبه ولی من از بوش بدم میومد

بسم الله الرحمن الرحیم                                           میشه لطفا واسه سلامتی  من و دخترم صلوات بفرستید🥺🥺🥺🥺                                                                           خدایا خودت پشت و پناه زندگیم و من   و دخترم باش....اگ میشه یه صلوات مهمونم کنید...                           تیکر واسه تولد دخترمه 98/5/13 دنیا رو واسم زیبا کرد😍                                
2738
دل صاحبش کباب شود اب ک هیچ کباب شود

خووووون شود خواهر خوووون😂😂😂😂😂

بی بی زدی؟؟؟؟  اگ باردار بودی واسه حالت تهوع بیسکوییت ترد فقط بخور،من تا آخر بارداریم همش بالا ...

ن نزدم شنبه باید پریود بشم میتدسم الان بزنم منفی بشه بخوره تو ذوقم وای من الان ب هر چیزخوش مزه ای فکرمیکنم ببشتر حالت تهوع میگیرم

عزیزمممم ایشالا ک پریود نمیشی ناامید نباش

این ماه درست درمونم اقدام نداشتم همون روزای تخمک گذاریمم مادر شوهرم خونمون بود نشد اقدام کنیم😢نمیدونم باز امیدم بخداس

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
ن نزدم شنبه باید پریود بشم میتدسم الان بزنم منفی بشه بخوره تو ذوقم وای من الان ب هر چیزخوش مزه ای فک ...

پس حامله ای احتمالن .من دوتا هم چندروز قبل موعدم بی بی زدم

میشه برای سلامتی کنجد تودلم یه صلوات بفرسین
2706