2737
2734

الان یکی میاد میگه زرچوبه و عسل و تخم مرع بزن... باید بگم اینا هیچکدوم خوب نیس و کار ساز نیس فقط بازار گرم کنی واسه بلاگراس.... اگه میخوای پوستت خوب شه باید پول خراج کنی.... کرمای انچنانی و میکرونیدالینگ و سابریژن و لیزر کنی گلم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام 

یکی از فامیلای ما یه محصولی چند ماه پیش خریده بود برای منافذ باز پوستش پوستش هم سبزه بود این محصول رو پوستش واقعا تاثیر گذاشته بود هم پوستش روشن شد هم منافذ پوستش بسته شده بود انگار که لیزر کرده باشه

اگه خواستی بگو تا ازش بپرسم بهت بگم

2738
میکرونیدالینگ ک میگی هزینش چقدکسی رو خوب میشناسی

سلام من یه مرکزی رفتم میکرونیلدینگ انجام دادم به تازگی خوب بوده ولی یکم که ازش گذشت و مطمئن شدم میام بهتون میگم

ولی ماسک ها رو هم امتحان کن حداقل خوبیش اینه که ضرری به پوستت نمیزنه مگر چیزای اسیدی مثل گوجه فرنگی و جوش شیرین و اینا

سلام  یکی از فامیلای ما یه محصولی چند ماه پیش خریده بود برای منافذ باز پوستش پوستش هم سبزه بود ...

به منم بگو میخوام قبل عروسیم پوستم خوب بشه

و خدا را شاکرم به خاطر همه داداه ها و نداده هایش  
سلام لیلا بپرس حتما برام پوست منم سبزس

سلام عزیزم

اینطور که گفت اسم محصولش سرم طلای بلک بری 

گفت تو داروخونه و مغازه پیدا نمیشه یکی از اشناهاشون تو خود شرکت سازنده اش کار میکنه مشاور پوست و مو هم هست اون براش سفارش داد انگار زیادی راضی ان از این محصول تازه که بهش زنگ زدم با کلی ذوق تعریف میکرد خداروشکر پوست خودم خوبه وگرنه خودمم هم سفارش میدادم

اهان قیمتش 600 تومنه با چیزی که من دیدم از این محصول بیشتر ازاینا می ارزه

2706