2733
2734
عنوان

جاری...

255 بازدید | 13 پست

من ۴شنبه شب مهمون دارم با جاری و مادرشوهر تو یه ساختمونیم .با جاری و برادرشوهرم قهریم حالا پدرشوهر مادرشوهرم اصرارو کلی حرف ک دعوتشون کن عب نداره گذشت کن واین چرت و پرتا منم زورکی پذیرفتم.ولی نمیدونم با چه رویی میخواد بیاد خونم.اگر اومدن چه رفتاری داشته باشم؟ از ساعت ۴تالا یهو از خواب پریدم هم مشکل تاپیک قبلیم رو دارم و هم کلی فکر تو سرمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببین به هر دلیل اگر راضی شدی دعوتشون کنی باید خوب باهاشون رفتار کنی

راست میگه   چون مهمانتون هستن اصلا حتی چهرتونم نباید گرفته باشه 

یا دعوت نکنین یا اگر میکنین با مهمانتون خوب برخورد کنین 🌸

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...

انقد بدم میاد وقتی باهاشون قهری به زور مجبورت میکنن دعوتشون کنی 

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
2738

یا دعوت نکن یا اگه دعوت میکنی چون میزبانی خوش رفتار باش

دخترکم،نمیدونی از اینکه با بودنت تونستی منو به آرزوهام برسونی و خوشبختیمو تکمیل کنی روی ابرام و دارم روی رنگین کمون میرقصم❤️💋عشق مامان بابا منتظرتیم زودتر بیاد عشقم👨‍👩‍👧
یعنی جاری اینقدر بده همه مینالن من عروس اولم و خواهر شوهرم ندارم دو تا برادر شوهر مجرد دارم خدا کنه ...

خوباش خوبن خدا کنه جاری بد نصیب ادم نشه

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

عزيزم حالا كه راضي به دعوت شدي به هيچ وجه بد رفتاري يا كم محلي نكن كه خيلييييي بده

مهمونن توي خونت

اما صميمي هم نباش،آداب مهمونداري رو به جا بيار با روي خوش بدون صميميت