2410
2553
عنوان

خاب بد

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 130 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😢😢😢خدا بیامرزه چقد سختت لعنت به چشمای که نمیتونن خوشبختی کسیو ببینننن

داداشم تک پسر بود بیست سالش بود خیلی خوشکل خوشتیپ خییییلی ساکت و سربزیر همه میگفتن اصلا بهش نمیاد تک پسر باشع مدام به پسراشون میگفتن اینو ببینین تک پسره ها ولی چقد ارومه ساکته سربزیره کاریه ...اخرش رفت که رفت.اسی میگم این چیزایی که واسه طلاق گفتی حل شدنیه ها عزیزم چرا مشاوره نمیری

ربطی به این نداره ک چشم ندارن و...گاهی چشم زخم از محبته!از روی محبت و علاقه کسیو چشم میزنی از اول م ...

اره ولی طرف صلوات بده ماشالله بگه خیلیا اینکارو نمیکنن وقتی میدونن چشم دارن .ازاول تقریبا 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2456
داداشم تک پسر بود بیست سالش بود خیلی خوشکل خوشتیپ خییییلی ساکت و سربزیر همه میگفتن اصلا بهش نمیاد تک ...

اخی عزیزم چقد سخته داغ عزیز  😢😢😢این مردم چش ندارن والا .اره رفتیم مشاود گفت شوهرم بیستر مقصره با مادرش باید کوتاه بیان شوهرم گفت الا بلا نه این مخاد مطیع نوکر باشه قبول ولی نمخاد نه 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
اره کاش یه ماشالله بگن

ارههه

2714
شوهرت لج کرده!میخواد بگه قدرت دارم و تو این قدرتو بهش نمیدی! بهش این قدرتو بده

نه واقعا میگه نوکر مطیع باش ازبس زدن توسرم هیچی نگفتم ایندفعه بدتر کردن .میگه بامامانم تویه خونه باشیم اگه قبول کنم باید امضا بدم خودمم برم تیمارستان ازدست اینااا 

خدارحمتش کنه انشالله دیگ عم نبینید خیلی سخته

دیگه داداش نداریم که غم ببینیم بقیه هم سر سوزن واسم اهمیت ندارن .از خدا میخوام هیچوقت غمی تو زندگیتون نباشه و خدا حافظ عزیزانتون باشه و بچهامو برام حفظ کنه

پس هیچی...مطمئنی مامانش چیز خورش نکرده؟ 

نمیدونم بعید نیست

2706