2703
2553
عنوان

خاب بد

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 130 پست
نه ... من ۳ سال ازدواج کردم پراز عشق و علاقه و خخخخخیلی همو دوست داریم سرشار از احترام بود تااینکه ۷ ...

چطوری نگا کنم؟؟

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
غریبی خیلی بده خیلی مخصوصا خودت غریب باشی بعد همسرتم پیش خانوادش باشه یذره درکت نکنه هیچی میسی تنهای ...

اره سخته خیلی اما من خانوادده همسرمم هم شهری خودمم و همسرمم غریبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مذهبیه؟ 

نه فقط نماز میخونه

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2720
اره سخته خیلی اما من خانوادده همسرمم هم شهری خودمم و همسرمم غریبه

اها😢😢خدا صبرمون بده

نه ... من ۳ سال ازدواج کردم پراز عشق و علاقه و خخخخخیلی همو دوست داریم سرشار از احترام بود تااینکه ۷ ...

چشم زخم ادمو تا توگور هم میبره خوبه که فهمیدی چشم خوردین عزیزم ما نفهمیدیم و برادرمونو از دست دادیم انشالله هیچوقت دیگه بد نبینی

به دعا نویس اعتقاد داری؟ 😐

والا رفتم پیشش کاری نکرد😐😐😐

2714
چشم زخم ادمو تا توگور هم میبره خوبه که فهمیدی چشم خوردین عزیزم ما نفهمیدیم و برادرمونو از دست دادیم ...

😢😢😢خدا بیامرزه چقد سختت لعنت به چشمای که نمیتونن خوشبختی کسیو ببینننن

منم خودم یبار چنان چشم زخمی خوردم داشتم میمردم یعنی اون زنه سابقه داره همسایه هامون نبودن مرده بودم  کلی اسفندو تخم مرغ شکستن من زنده شدم 😢😢😢

والا رفتم پیشش کاری نکرد😐😐😐

دعا نویس داریم تا دعا نویس ها!

عالم بزرگی چیزی

دعا نویسی ک پول میگیره دعا نویس نیست!

یه سری از علمای قم علم زیادی دارن و بهشون اسم همسرتو خودتو بگی تشخیص میدن چی شده و...رایگان!

به من‌گفت چشم زخمه یه دعای چشم زخم هم داد بهم دستورالعملشو انجام دادم و هرروز اسفند دود میگنم و...درست میشه

😢😢😢خدا بیامرزه چقد سختت لعنت به چشمای که نمیتونن خوشبختی کسیو ببینننن

ربطی به این نداره ک چشم ندارن و...گاهی چشم زخم از محبته!از روی محبت و علاقه کسیو چشم میزنی

از اول مشکل داشتین یاالان اینطورین؟ 

دعا نویس داریم تا دعا نویس ها! عالم بزرگی چیزی دعا نویسی ک پول میگیره دعا نویس نیست! یه سری از عل ...

شمارشونو داری بزنگم منکه نمیتونم برم پیششون .منم ب یه عالمه به یکیم پول دادم درست نشد

2706