2726
عنوان

خاب بد

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 130 پست
😳جدی؟ درحال جدایین بعد خونه شوهرتی؟ 😐چرا نمیری خونه بابات؟ 

اره چون اذیت میکرد طلاقم نده مهریمو ببخشم مهریمم حالا کمه منم ازلج اومدم خونمون گفتم تا طلاقم ندی نمبدم مجبود شد رفت درخاست داد والا خودش مخاست اوارام کنه 3 سال اینا تاببخشم

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
اره چون اذیت میکرد طلاقم نده مهریمو ببخشم مهریمم حالا کمه منم ازلج اومدم خونمون گفتم تا طلاقم ندی نم ...

کار خوبی کردی!مامانت میدونه میخواین طلاق بگیرین؟ نمیشه جدا نشین؟ 😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم اخه خواهرم طفلی حدود سه ماه همینجوری شد تا اینکه دعا خوانی کردیم خوب شد میگم شاید اینم اونجو ...

اره منم قران همیشه باالاسرمه 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2728
آخی...چه بد 😞از مادرتم دوری؟ اهل کدوم شهری؟ 

اره شهزمو نمیتونم بگم 4 ساعت فاصلمونه باخانوادم 

اره شهزمو نمیتونم بگم 4 ساعت فاصلمونه باخانوادم 

چ بد 

اه اعصابم خورد شد...منم غریبم یاد دعواهای خودم و همسرم افتادم ک چقدر سخته!بیشترین درد هم تنهایی و دوری از خانواده اس

خونتون زیاد قران بذار با صدای بلند .اگه حوصله نداری وقتایی کع بیرونی قران بذار

اینجوری بدتر میترسم صدای قران میاد فک میکنم یکی فوت شده .خودم میخوتم 

اینجوری بدتر میترسم صدای قران میاد فک میکنم یکی فوت شده .خودم میخوتم 

صوت خوب بذار ک دوست داری!منم اینطورم 

اما از بس صوت های خوب گوش دادم دیگ بهم لذت مبده 

بذار و همزمانش ب نیت یادگیری بخون قول میدم پراز لذت و ارامشه

اسی ببخشید میپرسم چرا داری جدا میشی

سزبچه ننه بودن عصبی بودن فحاش بددهن بودن دخالت مادرششش 

کار خوبی کردی!مامانت میدونه میخواین طلاق بگیرین؟ نمیشه جدا نشین؟ 😔😔

اره بهش گفتم .نه نمیشه چون شوهرم میگه نوکر مطیع ما باش

چ بد  اه اعصابم خورد شد...منم غریبم یاد دعواهای خودم و همسرم افتادم ک چقدر سخته!بیشترین درد هم ...

غریبی خیلی بده خیلی مخصوصا خودت غریب باشی بعد همسرتم پیش خانوادش باشه یذره درکت نکنه هیچی میسی تنهای تنهااا

شما هم جدا شدین؟؟

نه ... من ۳ سال ازدواج کردم پراز عشق و علاقه و خخخخخیلی همو دوست داریم سرشار از احترام بود تااینکه ۷ ماه پیش اختلافاتمون شروع شد اختلافات شدیییییییییییییییید همسرم طلبه اس خیلی مرد متین و باوقاریه اما از هفت ماه پیش تا ماه پیش تغییر کرده بود شده بودیم کارد و پنیر و دوبار کار ب جایی کشید ک زد تو‌گوشم😐اما بعد فهمیدیم چشم زخم بوده الحمدلله از  وقتی دعای چشم زخم میخونم برگشته ب روال قبل همه چیز بحثای کوچیک کوچیک داریم اما همه چیز خوبه 

یه نگاه کن ببین چشم زخم نیست؟؟؟؟؟

صوت خوب بذار ک دوست داری!منم اینطورم  اما از بس صوت های خوب گوش دادم دیگ بهم لذت مبده  ب ...

عععع باشه امتحان میکنم

2706