2737
2734
عنوان

خاب بد

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 130 پست
اووووففففف چاااااقم هستم نمیتونستم فرار کنم 

😂😂😂😂

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
😢😢😢درکت میکنم .چی کشیدی منم یبار انگار داشتم میمردم وحشتناک تشنم بود انقد جیغ زدم هیچکی نمیشنید د ...

احتمالا بختک روت افتاده بوده .تو جیغ میکشی ولی بقیه نمیشنون این مورد رو خواهرم طفلک همیشه داشت دیگه صبحا همیشه بیحال بود یه مدت بالا سرش نوبتی مینشستیم تا دعاخوانی کردیم خوب شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو کنارش تا نترسی!برو بغلش کن بگو‌میترسم  تنها نمون تو اتاق

بره بمیره خودش باعث عذابمه😢😢😢میگم داریم طلاق میگیریم هرکی جدا میخابه 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2731
احتمالا بختک روت افتاده بوده .تو جیغ میکشی ولی بقیه نمیشنون این مورد رو خواهرم طفلک همیشه داشت دیگه ...

بیشتر ریشه روحی داره!امنیت روانی ک تامین میشه مشکل حل میشه!معمولا استرس وفشار عصبی موجب اضطراب میشه

احتمالا بختک روت افتاده بوده .تو جیغ میکشی ولی بقیه نمیشنون این مورد رو خواهرم طفلک همیشه داشت دیگه ...

اره منم خیلی بختک میوفته خبلییییییی الان فقط نباید جای دربسته بخابم الان پنجره بازه تواین سرما اگه ببندم باز میوفته ارامش ندارم .

بدترین خواب خوابه جنه 😐

نترسون منو توروخدا جای غریبم کسیو ندارم شب تا صب صب تاشب تنهام 

2738
بیشتر ریشه روحی داره!امنیت روانی ک تامین میشه مشکل حل میشه!معمولا استرس وفشار عصبی موجب اضطراب میشه

نمیدونم اخه خواهرم طفلی حدود سه ماه همینجوری شد تا اینکه دعا خوانی کردیم خوب شد میگم شاید اینم اونجوری بوده

اره من بچکی پدرمو ازدست دادم ازاون به بعد ارامش ندارمم خیلی میترسممم

2706