1648
1605
😢😢😢درکت میکنم .چی کشیدی منم یبار انگار داشتم میمردم وحشتناک تشنم بود انقد جیغ زدم هیچکی نمیشنید د ...

احتمالا بختک روت افتاده بوده .تو جیغ میکشی ولی بقیه نمیشنون این مورد رو خواهرم طفلک همیشه داشت دیگه صبحا همیشه بیحال بود یه مدت بالا سرش نوبتی مینشستیم تا دعاخوانی کردیم خوب شد

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

برو کنارش تا نترسی!برو بغلش کن بگو‌میترسم  تنها نمون تو اتاق

بره بمیره خودش باعث عذابمه😢😢😢میگم داریم طلاق میگیریم هرکی جدا میخابه 

میشه برا زندگیم که در خطره صلوات بفرستین؟خاهش میکنم برام دعاکنین
احتمالا بختک روت افتاده بوده .تو جیغ میکشی ولی بقیه نمیشنون این مورد رو خواهرم طفلک همیشه داشت دیگه ...

بیشتر ریشه روحی داره!امنیت روانی ک تامین میشه مشکل حل میشه!معمولا استرس وفشار عصبی موجب اضطراب میشه

1613
احتمالا بختک روت افتاده بوده .تو جیغ میکشی ولی بقیه نمیشنون این مورد رو خواهرم طفلک همیشه داشت دیگه ...

اره منم خیلی بختک میوفته خبلییییییی الان فقط نباید جای دربسته بخابم الان پنجره بازه تواین سرما اگه ببندم باز میوفته ارامش ندارم .

بدترین خواب خوابه جنه 😐

نترسون منو توروخدا جای غریبم کسیو ندارم شب تا صب صب تاشب تنهام 

بیشتر ریشه روحی داره!امنیت روانی ک تامین میشه مشکل حل میشه!معمولا استرس وفشار عصبی موجب اضطراب میشه

نمیدونم اخه خواهرم طفلی حدود سه ماه همینجوری شد تا اینکه دعا خوانی کردیم خوب شد میگم شاید اینم اونجوری بوده

اره من بچکی پدرمو ازدست دادم ازاون به بعد ارامش ندارمم خیلی میترسممم

8
1626
😳جدی؟ درحال جدایین بعد خونه شوهرتی؟ 😐چرا نمیری خونه بابات؟ 

اره چون اذیت میکرد طلاقم نده مهریمو ببخشم مهریمم حالا کمه منم ازلج اومدم خونمون گفتم تا طلاقم ندی نمبدم مجبود شد رفت درخاست داد والا خودش مخاست اوارام کنه 3 سال اینا تاببخشم

اره چون اذیت میکرد طلاقم نده مهریمو ببخشم مهریمم حالا کمه منم ازلج اومدم خونمون گفتم تا طلاقم ندی نم ...

کار خوبی کردی!مامانت میدونه میخواین طلاق بگیرین؟ نمیشه جدا نشین؟ 😔😔

نمیدونم اخه خواهرم طفلی حدود سه ماه همینجوری شد تا اینکه دعا خوانی کردیم خوب شد میگم شاید اینم اونجو ...

اره منم قران همیشه باالاسرمه 

آخی...چه بد 😞از مادرتم دوری؟ اهل کدوم شهری؟ 

اره شهزمو نمیتونم بگم 4 ساعت فاصلمونه باخانوادم 

1645