2726
عنوان

بیاید غذای من درآوردی یادتون بدم..

| مشاهده متن کامل بحث + 648 بازدید | 88 پست
بله کامل

همونه‌.... فقط الوهاتو از دوسه ساعت زودتر بخیسون..‌ ی ساعت مونده ک قیمه رو برداری اینارو بریز توش .. لیمو عمانیم لازم نیس ... تو نت نوشته سرخش کن الو رو با پیاز داغ...من امتحان کردم خوب نشده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار فقط درست کردم.. از گشنگی زییاااد چند تا چیزو قاطی هم کردم هیچی دیگه خونمون نداشتیم😳

نوش جانت فک کردم مثل پروفایلت خوش اشتهایی 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
2728
وا ازدوج کردی؟ من زعفران جزو ادویه هاییه ک حذف نمیشه تو غذام... حالا اگه نیاین بگن پهم پزو.... زعفر ...

چقد آب بریزم ..ده دقیقه جوش‌بخوره بردارم ؟؟ بعد چه جوری برنج و باهاش رنگ می کنی 

مزدوجم سه تا بچه دارم 

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
فقط آخرش😆😆 این جونورا هیچشون نمیشه بده بخوره.اب بندی شدن

سر بی دردسر دارم خواهر 

سری که دردنمیکنه دستمال نمیبندن 

سر سال خدا یکی احوالشو نمیپرسه همیت که از کلاغه میشنون مثلا سرماخورده صدتا دلسوز ادم نما.   صاحب پیدامیکنه دنبال مقصر میگردن.   دیگه نمیگن واسه خودش خرس گنده ای شده.  

همیشه تکیه کلاممه مراقب باش چیزیت نشه صد تاصاحب پیدامیکنی 

همونه‌.... فقط الوهاتو از دوسه ساعت زودتر بخیسون..‌ ی ساعت مونده ک قیمه رو برداری اینارو بریز توش .. ...

دستت طلا 

خیر ببینی ده تاصلوات برات حاجتت میفرستم خدا قبول کنه حاجت روا شی 

چقد آب بریزم ..ده دقیقه جوش‌بخوره بردارم ؟؟ بعد چه جوری برنج و باهاش رنگ می کنی  مزدوجم سه تا ...

... یکم اب زیاد نریز ک رنگش کم رنگ باشه..... برنجتو وقتی دم دادی تمام شد خواستی بکشی تو دیس اول دو کفکیر بردار بریز تو ی ظرف اون زعفدونو بریز روش ....برنجت زرد میشه... بعد برنج سفیداتو بکش تو دیس با برنج زردات تزیین کن هر طور ک دلت میخواد 

سر بی دردسر دارم خواهر  سری که دردنمیکنه دستمال نمیبندن  سر سال خدا یکی احوالشو نمیپرسه ...

خواهررر همشون همیییینن.دوس داشتنای الکی و نگرانی های مسخره.

اخرش ما باید ب دادشون برسیم ذلیل مرده ها رو😁

... یکم اب زیاد نریز ک رنگش کم رنگ باشه..... برنجتو وقتی دم دادی تمام شد خواستی بکشی تو دیس اول دو ک ...

مرسی عزیزم ..من چند ماهه زعفران دارم اصلا استفاده اش و نمی دونستم 😊

کسانی که می رقصند.....دیوانه به نظر می آیند.....!!!نزد کسانی که موسیقی را نمی شنوند...!!!
مرسی عزیزم ..من چند ماهه زعفران دارم اصلا استفاده اش و نمی دونستم 😊

حالا استفاده کن حالشو ببر‌.....‌ اها اگه این روش سختته.. میتونی از روش دوستمون با یخ هم استفاده کنی....قالب کوچولو یخ رو بریز تو کاسه کوچیک ک زعفرانتم ریختی... شب تا صبح بزار خودش اب شه.... اگه همون موقع استفاده کنی ن رنگ داره ن بو

حالا استفاده کن حالشو ببر‌.....‌ اها اگه این روش سختته.. میتونی از روش دوستمون با یخ هم استفاده کنی. ...

مرسی هر دورو استفاده می کنم هر کدوم بهتر. شد دیگه همون روش رو می رم 😁