2726
عنوان

خانوماچقدمن سوال میکنم😂

243 بازدید | 40 پست

خونمون سوسک زیادداره بخداخسته شدم شماچ راهکاردارید من اینارونابودکنم بزارمشون روتابوت

خدایاهیچی مادری روازفرزندش جدانکن.خدایاتوروخدا❤تیکرتولدمه❤

سم پاشی

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

اگر آپارتمان هستید با همسایه ها هماهنگ شید تو توالت همزمان سر یه ساعت مشخص یم بریزید تا صبح 

دل عروس شکوندن تاوان داره خدایا سپردم به خودت انتقام من را خودت با عروس دومشون بگیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سم پاشی 

یه پمادایی هم هست  یکم یکم تو بعضی قسمتای خونه بزارین  میمیرن 

ناتانائیل ! تنها خداست که نمی توان در انتظارش بود! در انتظارِ خدابودن؛ ناتانائیل یعنی باور نداشتن اینکه او هم اکنون حضوردارد...
بخااااااب میخابی یا به سوسکابگم بخورنت

بخداالان یهومیرم برق روشن میکنم میبینم روکابیتا صف بستن

مامان من چندین سال داشت از این ریزا..فک کنم ی کارخونه سم زدن توخونشون..چسب موش..رنگ کردن کابینتا..ینی همه کاری..نوروز پارسال برقو قطع کردیم و کل اشپزخونه روخالی کردیم وهمه جارو با کف واب شستیم و بعدم از این دستگاه ها ک تو تی وی تبلیغ میکنن گرفت ودیگه خونشون پیدانشد گوش شیطون کر

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم

خونه ی ما تو آشپزخونمون پر مورچه های ریز بود وحشتناک کل گوشه های آشپزخونه رو پودر پاشیدم منقرض شدن جاهای دیگه هستنا ولی حداقل دیگه رو کابینتا و وسایل روش و حتی فلاسک چایم 😐 نمیرن😀

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶
سلام امحا عالیه ممکنه یه مدت زیاد بشن بعد نیست و نابود میشن 

من بچم کویچکه ضررنداره،چطورباس زد

2706