2733
2739
عنوان

خونریزی بعد از سقط

12947 بازدید | 26 پست

بچها من بعد از سقطم حدودا از ساعت ۱۲نیم اینقد خونریزی دارم هر ۵مین نوارم پر میشه هربارم لخته جگر مانند دارم عادیه؟

میترسم پاشم هیچی خون نمونه و صبحم باید سرکار باشم حداقل ۱۰😔

کورتاژ کردی؟

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ن با قرص ۵هفتم بود

طبیعیه پس تا چند روز لخته ها و خون باید دفع بشه

اما خب نباید بری سرکار

غذای مقوی و خون ساز بخور

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2738
طبیعیه پس تا چند روز لخته ها و خون باید دفع بشه اما خب نباید بری دکتر غذای مقوی و خون ساز بخور

نه انقدر شدید که هر ۵مین نوار پر بشه

احتمالا جنین دفع نشده

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
نه انقدر شدید که هر ۵مین نوار پر بشه احتمالا جنین دفع نشده

اره چون بعد دفع خونریزی کمتر میشه

حتما باید بره دکتر

اره عکسشو واس دکتری ک قرص داد فرستادم همشون باهم دفع شد

پس باید خیلی کم می‌شد

برو بیمارستان سونو میکنن

اگر تکه مونده باشه با دارو برطرف میشه

وایی یاد خودم افتادم 

خیلی سخته

وگرنه لخته بمونه خطرناکه کورتاژ میکنن

خدایا بامید تو    💚🏋🏻‍♀️🤸🏻‍♀️🧘🏻‍♀️ورزش در رمضا        
اره چون بعد دفع خونریزی کمتر میشه حتما باید بره دکتر

من از بعد سقطم حدودا ساعت ۱۲نیم تا الان حدودا هر ی ربع لخته های بزرگ خارج میشه و باید نوارمو عوض کنم پر خون میشه خونشم اینقد حرارت داره واژنم داغ داغه و کمم نشده این عادیه؟
الان پلاستیک گذاشنم زیرم با کلی پارچه بتونم بخوابم ۳بار لباس عوض کردم میترسم

من از بعد سقطم حدودا ساعت ۱۲نیم تا الان حدودا هر ی ربع لخته های بزرگ خارج میشه و باید نوارمو ع ...

نههه اگه اینهمه زیاده ک معلومه دفع نشده

گلم اینهمه خون از دست میدی ضعف میکنی ها حتکا حتما برو اورژانس

2706