1711
1714
عنوان

خانما سوال دارم

142 بازدید | 23 پست

سلام

من این ماه روز ۳ پریودم رفتم دکتر زنان .دکتر واسم سونو فولیکول نوشت واسه یه هعته ی دیگه

بعدش بهم گفت تا اون موقع نزدیکی نکن

گفتم هیچی؟؟

گفت چرا بکن😅

گفتم پس جلوگیری کنم؟

گفت نه جلوگیری نکن

کسی هست همچین تجربه ای داشته باشه؟؟؟چیکار کنم؟؟

کجاست جای رسیدن و پهن کردن یک فرش و بیخیال نشستن..!؟🙄

من و هرروز رابطه داشتم و اقدام میکردم باردار شدم🤓

دکتر من گفت اقدام زیاد شانس دختر دار شدنو بالا میبره

هرچی شد تنش سلامت

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ازت ممنونم که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی👼🏻🤰🏼🐥♥️یه صلوات برای نینی توی دلم میشه بفرستین🌸♥️ خوش اومدی عزیز دل مامان دردونه من ۹۸/۹/۲۸🥰😍🤰🏼🐥♥️امروز صدای قلب قشنگتو شنیدم عزیز مامانی ۹۸/۱۰/۲۲ 👼🏻🤰🏼قربون اون شکل ماهت بشم کنجد من امروز روی ماهتو دیدم خداروشکر🤰🏼🤱🏼 دخترم مامانی منتظرته🤱🏼 خدا واقعا تورو بهم بخشید ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

1718
من و هرروز رابطه داشتم و اقدام میکردم باردار شدم🤓 دکتر من گفت اقدام زیاد شانس دختر دار شدنو بالا م ...

چند وقت اقدام کردی؟؟

سونوداخلی ربطی ب نزدیکی نداره

حالا شما تزدیکی کن تا میری سونو🤣 

بعدسونومعلوم‌میشه سایزفولیات چطوره 

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
چند وقت اقدام کردی؟؟

۱ سال

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا جونم ازت ممنونم که منو دوباره لایق مادر شدن دونستی👼🏻🤰🏼🐥♥️یه صلوات برای نینی توی دلم میشه بفرستین🌸♥️ خوش اومدی عزیز دل مامان دردونه من ۹۸/۹/۲۸🥰😍🤰🏼🐥♥️امروز صدای قلب قشنگتو شنیدم عزیز مامانی ۹۸/۱۰/۲۲ 👼🏻🤰🏼قربون اون شکل ماهت بشم کنجد من امروز روی ماهتو دیدم خداروشکر🤰🏼🤱🏼 دخترم مامانی منتظرته🤱🏼 خدا واقعا تورو بهم بخشید ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥🐥
سونوداخلی ربطی ب نزدیکی نداره حالا شما تزدیکی کن تا میری سونو🤣  بعدسونومعلوم‌میشه سایزفولیات ...

میگم نکنه نزدیکی بد باشه که گفت نزدیکی نکن

1716
بخدا گیج شدم نکنه ضرر داشته باشه😂😑میترسم

ن هیچ ضرری نداره عزیزم

من‌چندبارپرسیدم ازدکترم نزدیکی داشته باشم عب داره

گف ن ربطی نداره

ولی خب حاا ک شمانمیدونی روزی ک سونو میری نزدیکی کردی اقدام نکن 

صبر تلخ است...ولیکن بَرِ شیرین دارد...⚘خدای خوب ومهربونم،از تو درخواست میکنم،ک توبهترین اجابت کننده ای🌸از توکمک میخوام،ک توبهترین یاری رسانی🌱ازتورزق حلال میخوام،ک توبهترین روزی رسانی🌻خدای خوب ومهربون مراقب همه ی مامانا وتودلیاشون باش🌸
میگم نکنه نزدیکی بد باشه که گفت نزدیکی نکن

ن چرا بدباشه؟؟؟؟

مشکل خاصی داری؟

زخمی خدایی نکرده

عفونتی چیزی

8
۱سال هرررر رووووز؟؟؟😲😲

واا حالت خوبه عزیزم؟ ماه آخر ک باردار شدمو میگم😒

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ن هیچ ضرری نداره عزیزم من‌چندبارپرسیدم ازدکترم نزدیکی داشته باشم عب داره گف ن ربطی نداره ولی خب ح ...

ممنون عزیزم که جواب دادی😘

خیالم راحت شد

ممنون عزیزم که جواب دادی😘 خیالم راحت شد

قربانت

من ‌ اینطوری بودم

دیگ‌نمیدونم

منم خعای حساس بودم🤣

1717