2726
عنوان

بچه همسایه

154 بازدید | 16 پست

سلام دوستان من یه مشکلی دارم صاحب خونه مون دوتا بچه داره۴،۵ساله ولشون میکنه تو ساختمون همش میان خونه ما منم بچه ندارم و کلی درس دارم کلی بی ادبن همه وسایلو داغون میکنن در یخچالو باز میکنن محکم میکوبن بهم تاز حرف زشت هم میزنن امروز دوتا فحشم داد دخترش چکار کنم بدون اینکه خیلی ناراحت بشن از شرشون راحت شم تازه قرارداد بستیم امکان جابه جایی نیس فعلا

خب در رو باز نکن براشون

دیگه با بچه ۵ ساله هم رودروایسی دارید چرا

دکلمه ای از زبان خدا : منم زیبا که زیبا بنده ام را دوست میدارم. تو غیر از من چه میجویی؟ تو با هر کس به غیر از من چه میگویی؟   تو راه بندگی طی کن عزیز من... خدایی خوب میدانم! طلب کن خالق خود را، بجو ما را... تو خواهی یافت.   که عاشق میشوی بر ما و عاشق میشوم بر تو. مگر‌ کسی هم با خدایش قهر میگردد؟ هزاران توبه ات را گرچه بشکستی، ببینم من تو را از درگهم راندم؟   که می ترساندت از‌ من؟ رها کن آن خدای دور، آن نامهربان معبود. این منم پروردگار مهربانت، خالقت.    به نجوایی صدایم کن... بدان آغوش من باز است. قسم بر روز هنگامی که عالم را بگیرد نور، قسم بر اختران روشن اما دور :    * رهایت من نخواهم کرد *✌🙏  اللهم صل علی محمد و آل محمد. ( من ivf کردم، اگه سوالی در موردش داشتین بپرسین کمک تون کنم ) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درو باز نکن

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

درو باز نکن اومدن تو بندازشون بیرون پول دادی مفتی که خونه نداده مهد کودک نیس که توام به ارامش احتیاج داری

چقدزیبا دروغ میگی! به حدی که نفهمیدم ، چیشد که باورت کردم چرا کاراتو بخشیدم؟🙃 .

درو باز نکن چند بار

ماهم این مشکل چندسال پیش داشتیم ...همسایه مادرم دیگه بهشون گفت بعد از رو نرفت فرستاد خونه طبقه دوم اونام بعد چند وقت داد وبیداد کردن ای وای چقدر ملت بی ملاحظن وو

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
چند بار بگو ببخشید خاله کار دارم،یا سردرد دارم،یا میخوام برم بیرون،دیگه نمیان

واقعا تاثیر داره یعنی؟خیلی بلا هستن امروز دخترش یه فحشی داد رفتم توی نت معنیشو پیدا کردم😥

خیلی هم گرون تر داده تازه

خب دیگه ادم تو خونه خودشم نمیتونه راحت باشه رودربایستی نکن بگو بهش یا بچه هارو راه نده

چقدزیبا دروغ میگی! به حدی که نفهمیدم ، چیشد که باورت کردم چرا کاراتو بخشیدم؟🙃 .
خب دیگه ادم تو خونه خودشم نمیتونه راحت باشه رودربایستی نکن بگو بهش یا بچه هارو راه نده

ممنون از همه راستش خجالت میکشیدم راهشون ندم آخه ما خیلی مهمون نوازیم ولی گویا این دوتا فسقلی دیگه از حد گذرودن و باید باهاشون برخورد بشه دیگه درو روشون باز نمیکنم اون روزی دخترش میگف طبقه پایینی درو  برام باز نمیکنه خیکی بی شرفه🤣

2706