عنوان

کیا مثل من ژست سیگار مشیدنو دوست دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 985 بازدید | 51 پست

اينايي كه اينجورين خيلي مواظب باشن

منم يه مدت همينجروي بودم تا اينكه كار خودشو كرد

يه شب سرد سر جاده معطل شدم ماشين نبود

يه نخ كشيدم پنج ساله ولم نكرده

همه موجودات رو دوس داشته باشيد تا خدا دوستون داشته باشه
چه ربطی داره یعنی میرم جهندم برا این؟🤣

بابا شوخیه 

از ادمی که 3 شب بیداره حرف منطقی میخوای بشنوی😂

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
۳۳ سالمه و پزشکم! کی دیگه!

عین خودمی. اتفاقا همسنیم. منم از بوی سیگار متنفرم. هیچ فامیل سیگاری هم خودم و همسرم نداریم

ولی وقتی دارم با تمرکز یه کاری انجام میدم دلم میخواد یه چیزی مثل سیگار گوشه لبم باشه. حس خوبی بهم میده

نمیدونم چرا

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   

من گاهی ب همسرم پیشنهاد میدم بیا تو خلوتمون نفری ی نخ بکشیم حداقل

😂😂

از بس دوس دارم

خوشبختانه همسرم از دود خوشش نمیاد

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
نه خیلی وقته اصلا هم دوست ندارم امتحانش کنم فقط اداش🤣

احتمالن از اطرافيانتون كسي كه خيلي دوسش دارين سيگاري نيست؟

همه موجودات رو دوس داشته باشيد تا خدا دوستون داشته باشه
عین خودمی. اتفاقا همسنیم. منم از بوی سیگار متنفرم. هیچ فامیل سیگاری هم خودم و همسرم نداریم ولی وقتی ...

آره دقیقا

نمیدونم علتش جیه واقعا شاید خانمایی که تو فیلما دیدیم و سیگاری  بودن و دوستشون داشتیم روی ناخودآگاهمون تاثیر گذاشتن شاید ژنی چیزی براش وجود داره

منم یه مدت تفریحی کشیدم از سر کنجکاوی ولی خدا رو شکر وابسته نشدم نه تنها سیگار قلیونم میکشیدم خیلی ولی الان خدا رو.شکر بوی هر دوش که بهم میخوره الاخصوص قلیون یه حالت تهوعی میگیرم که نگو 

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
آره دقیقا  نمیدونم علتش جیه واقعا شاید خانمایی که تو فیلما دیدیم و سیگاری  بودن و دو ...

اخه وقتی هیچکسمون سیگاری نیست ژنشو از کجا داریم؟

من که عاشق اینکارم. یه حس قدرت در عین بی خیالی بهم میده

فکر میکردم فقط خودم خلم  

تا دیروز میگفتن هر کی ما رو دوست نداره جمع کنه از ایران برهحالا میگن هرکی حتی اگه ما رو دوست نداره بیاد رأی بدهعجیبتر اینکه میگن اونایی که ما رو دوست ندارن بیان به اونایی که ما رو دوست دارن رأی بدنامروز شرکت در انتخابات رو حاصل بصیرت تو میدانندو فردا اوضاع بد کشور را که خودشان ایجاد میکنند را حاصل انتخاب بد تو میدانند!!!!!   
من گاهی ب همسرم پیشنهاد میدم بیا تو خلوتمون نفری ی نخ بکشیم حداقل 😂😂 از بس دوس دارم خوشبختانه ه ...

شوهرم گاهی میاد تو ماشینمو بو میکنه میگه سیگار کشیدی؟🤣🤣🤣 طفلی شک داره بهم 

حالا فکر کن ما دوتامون پزشکیم و پاستوریزه😂

اخه وقتی هیچکسمون سیگاری نیست ژنشو از کجا داریم؟ من که عاشق اینکارم. یه حس قدرت در عین بی خیالی بهم ...

نه عزیزم دوتایی با هم خلیم😂

چی بگم والا منم موندم توش 

انقدرم حسش قویه نمیتونم نادیده بگیرمش🤣

2706