2410
2553
شوهرم دوستم داره ؟ راضی هستیم از هم ؟  کی خونه دار میشیم؟

یه نفر خرید زمین بهش پیشنهاد میده که زمین براتون سود میشه اما خونه میگیرین یه سال  یا شش ماه دیگه یا یک سال وشش  ماه دیگه

بخاطر یه سری رفتارها ازهم سرد شدین

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
یه نفر خرید زمین بهش پیشنهاد میده که زمین براتون سود میشه اما خونه میگیرین یه سال  یا شش ماه دی ...

مرسی گلم ❤💖 ی سوال دیگه میخام بپرسم ولی روم نمیشه☹

میشه‌ برای دل‌خوش‌و‌خوشبختیمون دعا کنین❤😊
حس اونی که توذهنمه ؛به من چیه؟ باهاش ازدواج میکنم؟

نه فقط در حد دوستیه چون تو کس دیگه ای رو دوست داری تیر ماه هم یا خودت یا یه دختر که دماغش عملیه خواستگاری داره دندون های نسبتن رو به جلو داره

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
حس من اينه  دوستتون داره  اما درگيرى فكرى داره از نظر كارى يا مالى و يكم خشكه اخلاق ...

یه سوال دیگه هم دارم نمیدونم بپرسم یا نه ؟ ☹

2714
مرسی گلم ❤💖 ی سوال دیگه میخام بپرسم ولی روم نمیشه☹

تا باهات ارتباطم قطع نشده بگو با هرکس نمیتونم ارتباط بگیرم

به نظرت حس اونی که دوسش دارم به من چیه ؟ رابطه ای پیش میاد بینمون؟

اون اصلا با دختر فامیلشون رل زده یه رابطه هست اما از طرف تو پشیمونیه

بپرسيد اگه حس كنم ميگم و اينكه من ادعاشو ندارم ميبينيد كه خودمم پرسيدم ولى گاهى ميدونم 

مرسی گلم ❤

ببخشید شوهرم گرم مزاجه یا سرد مزاج؟ 

من خودم حس میکنم گرمم .. راضی هستیم از این نظر؟ 

2706