2726

سلام ، دوست عزیزم شما بچه اتون رو بردین دندونپزشکی ؟ میشه اگر اطلاعاتی در این مورد دارین من رو هم راهنمایی کنین لطفا ، خیلی ممنون میشم

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ، دوست عزیزم شما بچه اتون رو بردین دندونپزشکی ؟ میشه اگر اطلاعاتی در این مورد دارین من رو هم را ...

سلام'خیلی ببخشید دیر ج میدم.دکتر نوذری بردم افتضاح بود.چون بچم خییییلی اذیت شد ولی دکتر فیات خدا عمرش بده واقعا عالی بود و بچم اصلا متوجه نشد حتی موقع زدن سوزن بی حسی

2728
سلام'خیلی ببخشید دیر ج میدم.دکتر نوذری بردم افتضاح بود.چون بچم خییییلی اذیت شد ولی دکتر فیات خدا عمر ...

خیلی ازتون متشکرم دوست عزیز، واقعا لطف کردید. انشالله خداوند به شما و فرزندتون سلامتی بده. باز هم متشکرم از اینکه تجربه اتون رو در اختیار من گذاشتید.

زمانی رو که در این وب سایت صرف تعاملات اجتماعی می کنم، زکات دانش و تجربه ای هست که در طول سال ها جمع آوری کردم و امیدوارم برای دیگران مفید باشه.        امیدوار هستم و توکلم به خداوند هست که صحبت نسنجیده ای نکنم که باعث آزرده شدن کسی بشه و اگر خدای نکرده چنین حرفی زدم، بدونید که هدفمند و آگاهانه نبوده و من رو به بزرگواری خودتون ببخشید.           لطفا اگر کامنت من برای شما مفید هست، برای ظهور حضرت صاحب الامر (عج)، شادی روح مادرم و مشکل بزرگی که در محل کارم دارم یک صلوات مرحمت بفرمایید.