2737
2734

من خیلی شده از دست رفتارهای خواهر و برادرم جلوی شوهرم و خانوادش خجالت بکشم

همش بایدبی احترامی اونا با دروغ گفتن به شوهرم توجیح کنم 

تو این نه ساله ازدواجم سالی نبوده که منو به نوعی شرمنده نکنن پیشر همسرم و خانوادش

خانواده خوب داشتن هم به خدا نعمت هست که خدا این نعمت از من دریغ کرده

خدایاااا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر ک شرمنده نشدم

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
2731

نه خداروشکر به اونصورت جدی نبوده

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
2738

بخاطر چیزی که حق انتخاب نداشتم خجالت نمیکشم

مگه دست خودم بوده؟

تو زبان آذری..وقتی دو نفر خیلـــی به هم میان میگن که خدا^^خدا خاک اینارو از یه جا برداشته^^خیلـی تشبیه قشنگیه😍^^^^^^^^سنی سویرم جانیم

منم خیلی شده که کاری کنم که خجالت بکشم،ولی بی احترامی اونا رو با دروغ گفتن توجیح نمیکنم

در صورتی باید خجالت بکشم که رفتار بدی از خودم سر بزنه

مگه تو مسئول رفتار و تربیت خواهر و برادرتی که خجالت بکشی عزیزم

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2706