2726
عنوان

سلام بیاین کمی شاد باشید

167 بازدید | 11 پست

سلام. دیدم همه در حال گریه و حالشون خوب نیست گفتم یه خاطره مترویی براتون تعریف کنم شاید سرحال بشید. 

یه بار من صبح زود سوار مترو شدم و خیلی خوابم میومد.😴 شانس بالاخره یه جا کنج نزدیک شیشه گیرم اومد. سرمو تکیه دادم به شیشه و خوابم برد. دیدم یکی هی داره میزنه به پام چشمامو به سختی باز کردم ببینم چی میگه. دیدم یه خانوم میان سالیه میگه پاشو من خسته ام میخوام بشینم😐. بغل دستیم که وضعیت منو دید دلش به حالم سوخت. به خانومه گفت بیا جای من بشین من دو تا ایستگاه دیگه پیاده میشم. اون خانومه گفت شما زحمت نکشید این پا میشه.😑😑 یه نگاه بهش کردم گفتم شاید آشنائه که این قدر پررو هست. 😖🤔دیدم نه میشناسمش نه تا حالا دیدمش. چشمامو بستم و ادامه خوابو رفتم.😊😂

وقتی ارزش‌ها عوض شوند عوضی ها با ارزش می شوند. (گاندی).

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خخخ نامرد🤣

تو زیباترین اتفاق زندگیمی🦋مامان ریحانه وهانیه  ❤❤    طاهره : اره،بعضی چیزا گفتنشون فایده نداره------------ در شب کوچک من ،افسوس باد با برگ درختان میعادی دارد ♡در شب کوچک من دلهره ویرانیست♡گوش کن وزش ظلمت را میشنوی ؟من غریبانه به این خوشبختی مینگرم ♡لحظه ای وپس از آن هیچ پشت این پنجره شب دارد میلرزد وزمین دارد باز میماند از چرخش♡پشت این پنجره یک نامعلوم نگران من وتوست ♡ای سراپایت سبز دستهایت را چون خاطره ای سوزان در دستهای عاشق من بگذار ولبانت را چون حسی گرم از هستی به نوازشهای لبهای عاشق من بسپار ♡♡♡♡♡♡♡♡♡باد مارا خواهدبرد..... من یه اذر ماهی پر از احساسم خیلی زیاد💎💎
2728

یه بارم با برادرشوهرم اینا رفته بودیم شمال یه هتل تو هچیرود گرفتیم. هتلهاش سوئیت دو خوابه بود. که یه اتاقش یه پنجره رو به بالکن که قابل تردد برای سوئیت های دیگه هم بودش داشت. همسرم و برادرش گفتن ما خسته ایم رفتن رو تخت خوابیدن‌. برادرشوهرم میگفت دیدم یکی پنجره اتاق رو که کشویی بود باز کردن و نیم تنه ش رو اورد تو. تخت هم کنار پنجره بود. گفت اگه چشمام رو باز میکردم چشم تو چشم میشدیم.😂 گفت اصلا نمیدونستم چکار کنم. بعد یه مدت رفت و چند دقیقه دیگه بازم این کارو کرد. 😑 گفت بعد رفتنش سریع پنجره رو قفل کردم.😂🤣

😂😂😂😂فقط اونجاش ک گفتی پررو عه 🤭🤭

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می‌شود، گاهی نمی‌شود ک نمی‌شود ک نمی‌شود 💜الهی و ربی من لی غیرک (خدایا خودت میدونی بجز تو هیچکسو ندارم نگاهتو ازم دریغ نکن😔) 

منم یه چیزی تعریف کنم

من توخواب هرچی که میبینم میگم 

خوابیده بودم دیدم برام خواستگار میاد منم درحال تدارک شوهرم تو خواب صدام زد بهش گفتم مگه نمیبینی کار دارم الان خواستگارام میرسن😂

شوهرم اینجوری شده بود😮😮😮😲😡

تاپیک چالش کاهش وزن شروع چالش لاغری 16 دی😊😊😊وزن اولیه/93😟😰😟وزن الان88☺😮☺وزن هدف65😀😄😀                                   حق نداری بیخیال بشی!یادت باشه که برای چی شروع کردی و اهدافت چی بود.فقط باید دوام بیاری؛حتی در سخترین لحظه هاهم فقط به آرزوهات واهدافت فکر کن،ودوباره شروع کن.اینه رمز موفقیت

یه بارم خونه مامانم بودم تو خواب یکی رو میزدم پیش مامانم خابیده بودم بیچاره دستش بهم میخوره منم توخواب یهو میزنم رودستش محکم مامانم بیچاره دیدم ازخواب پرید جیغ زد😂

یه بارم رفته بودم عروسی پیراهن گرفته بودم براخودم شب شوهرم بهم نزدیک میشه منم خواب میدیدم فریاد میزنم بکش الان میرهنم پاره میشه😂

یه بارم .....نگم بهتره گزارش میزنن😂

تاپیک چالش کاهش وزن شروع چالش لاغری 16 دی😊😊😊وزن اولیه/93😟😰😟وزن الان88☺😮☺وزن هدف65😀😄😀                                   حق نداری بیخیال بشی!یادت باشه که برای چی شروع کردی و اهدافت چی بود.فقط باید دوام بیاری؛حتی در سخترین لحظه هاهم فقط به آرزوهات واهدافت فکر کن،ودوباره شروع کن.اینه رمز موفقیت
یه بارم خونه مامانم بودم تو خواب یکی رو میزدم پیش مامانم خابیده بودم بیچاره دستش بهم میخوره منم توخو ...

من جای همسرت بودم کنارت بیدار میموندم به افکارت پی ببرم.😂

من جای همسرت بودم کنارت بیدار میموندم به افکارت پی ببرم.😂

😂😂😂خودشم همیشه بیدارمیمونه که من بخوابم ببینه چی میگم هر روز یه داستان داریم