2703
2553

دخترعموم اینطوره کلی اشک میریزه اصلانمیشه فهمیدمیخنده یامیگریه

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خنده های شدید اینجوری میشم

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
2714

وای منم همینجورم وقتی ک میخندم رگای پیشونیم بلند میشه هر کی میبینه فک میکنه الانه ک رگا بترکن😂

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔

من اینطوریم بایه لبخند کوچیک با یه خمیازه هر چی کلی اشک میریزم انگار دارم گریه میکنم مدام باید چشممو پاک کنم نمیدونم درمانش چیه اینبار چشم پزشک برم میپرسم ولی بعید میدونم درمان داشته باشه

2706