2726
عنوان

آیا زمان ازدواج را با ختم و چله میشه زودتر کرد یا اونم ی جورایی قسمته

| مشاهده متن کامل بحث + 1681 بازدید | 109 پست
یعنی به اندازه ۳۴ سال این ظرفیت ایجاد نشده و شوهر مگه از جنس ادمیان نیست؟

😂😂 ربطی نداره، شاید خودتم یکم سخت میگیری، البته اینم هستا، حضرت معصومه(س) با اون همه کمالات مجرد بودن، معلوم نیست، همه ی اینا دست خداست 

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چله ی سوره حشر  زیارت عاشورا حق شناس

چله سوره حشر را گرفتم ولی چله عاشورا واقعا نمیتونم شرایطشو بجا بیارم 

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2728
یعنی به اندازه ۳۴ سال این ظرفیت ایجاد نشده و شوهر مگه از جنس ادمیان نیست؟

کاملا درکت میکنم

کاش خدا یه گره گشایی کنه و درک کنند که ما هم دوس داریم به روال عادی ازدواج کنیم... نه برای عشق ... برای خانومی کردن هم بخواهیم دعا کنیم...

دنیای احساسات دخترونه ایی که بالای ۳۰ سال میشه خیلی عجیب و غریبه... خدا کمکمون کنه... من هم مثل شما هستم

چله سوره حشر را گرفتم ولی چله عاشورا واقعا نمیتونم شرایطشو بجا بیارم 

استارتر خانه داری؟ 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»
پس چرا من هرچی ختم و چله گرفتم فایده نداشت؟

باید از ته دل باشه 

موقعی که هم که ختم یا چلخ برمیداری باید از گناهات توبه کنی هیچ گناهیم انجام ندی نماز و روزتم سرجاش باشه 

یه چله واقعی 

خیلی از چله های ماها سر سری و از سروا کردنه

باید واقعا مستاصل بشی

بعدم یوقتایی همه این دعا جمع میشن یهو اثر میکنن

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
من تنها چیزی ک امتحان نکردم همینه اینم میخونم

از من میشنوی نخون

من خوندم حاجتمم گرفتم اتفاقا اسم شوهرمم حسین بود

اما چ فایده ۳ سال همش رنج و بدبختی

افتادم تو اتش

وقتی جدا شدم کلی گریه کردم از خوشحالی 

چیزی برای نوشتن ندارم حتی دعایی هم ندارم
بله میشه عزیزم ..دعا برا بخت گشایی وو...تو نت هست بخون.

شما خوندین؟یادمه ی زمانی ی دعا تو مفاتیح بود نوشتم و انداختم گردنم و نمازشب هم میخوندم اون زمان خواسگارام خ زیاد شده بودن ولی نه بدرد میخوردن نه نتیجه داشت

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
کاملا درکت میکنم کاش خدا یه گره گشایی کنه و درک کنند که ما هم دوس داریم به روال عادی ازدواج کنیم... ...

😔😔

خدایا شکرت خدایا مرسی که هستی خیلی دوست دارم برای سلامتی و ظهور صاحب الزمان یه صلوات 
از من میشنوی نخون من خوندم حاجتمم گرفتم اتفاقا اسم شوهرمم حسین بود اما چ فایده ۳ سال همش رنج و بدب ...

عزیزم اینم نوعی امتحان بوده و مطمئن باش قسمتتون با یکی دیگه هست

خودتونو بسپارید ب خدا،ینی بگو راضیم ب قسمتت خدا ولی سرنوشتمو خوب رقم بزن،به زور واسه ازدواج کردن خودتو اذیت نکن،به موقعش همه چی درست میشه❤❤

کاری نکن مثه تار موهام،تو رو هم بندازم پشت گوشام👈👌
2706