2733
2734
عنوان

طلاق +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 2048 بازدید | 139 پست
ان شالله عقلشون میاد سرجاش

نمیدونم والا من کلی بدبختی کشیدم هیچی شوهرم آدم وار نبود نشستم سر خونم نه ساله دارم بدبختی میکشم یبار خونه بابام قهر نرفتم 😐 اونموقع به اینا که نگاه میکنم میگم عی چه چندشم 

البته منظورم استارتر نیستا

هیچ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا بچه ان  یکم مغزشون باد داره

آره  دختر دایی من که بخاطر چشمو هم چشمی با دختر خالش با یه خاستگاری که اومد یه شب زودتر دختر خالش عقد کرد یه هفته بعدشم طلاق یه ماه بعدشم با یه پسری فرار کرد بعدم فهمیدم پسره متاهل تهدید اینا دختر داییم دادند به داداش آخرشون 😐 الانم تو خونه بند نمیشه باز کرم عه 

عروس خالمم بدتر دم به دقیقه یه گندی بالا میاره 

حالا همه هی میگن اینا بچن تا درست بشن وقت زیاده😐

هیچ
2731
چه ماجراهایی

😐 والا مام نشستیم تو خونمون همه ب بینن بهمون حالا سرمون تو لاک خودمونه کاریم نمی‌کنیم با بدبختی دارم زندگیمو تحمل میکنم اما اینا که دوسال از من کوچیکترین هنوز بچن😐

هیچ
2738
ن شوهر من میگه بدم میاد از متاهلی الکی داره زندگیمو داغون میکنه    

تا اینجا راهو رفتی بقیشم برو نذار جوری باشی هر غلطی کردو هر حرفی زد با ی معذرت خواهی ب دستت بیاره اینجوری هر کار میخاد میکنه و نقط ضعفتو میگیره و با ی ببخشید جمش میکنه....کوتا نیا...بذار اگ مرد واقعی برات بجنگه اگ ن بره بدرک...خوش بحالت تااین مرحله رفتی خوش بحالت

شوهر منم میگه مهریه میدم طلاقت نمیدم  پس زندگی نکردنش از چیه خب بمونه زندگی کنه خدااااایا چرا ...

توخونه روترک نکن .چه پرومهرمیدم طلاق نمیدم ازمتاهلی بدم میاد.اینوبایدباشکایت ترک انفاق انداخ زندان تابدونه زندگی شوخی نیس 

با اجازه استارترعزیز ،ببخشید توهمه تاپیکا میزارم به خدا درد کشیدن پدر جلو چشم فرزنداش واقعا سخته.

نی نی سایتی های مهربون 

برا سلامتی پدر من اگه ممکنه یه حمدشفا بخونید از دو طبقه پرت شده تو حیاط 

خیلی شکستگی بده 

مخصوصا که دنده هات باشن 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

گچ گرفته نمیشه ،پلاتین گذاشته نمیشه😭😭😭😭😭😭

عمل نمیشه 

فقط معجزه لازمه 😭

مهربونا با دلای پاکتون از خدا معجزه بخواید برا پدرم

حداقل شبا راحت بخوابه اصلا نمیتونه بخوابه

شمارو به امام حسین ببخشید باور کنید با دعا کردن من تنهای گناهکار پدرم اروم نمیشه وگرنه من خودم تنها دعا میکردم ومزاحم شما عزیزان نمیشدم 

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
آره من دیدم بعد از اینکه میخواسته بیوفته زندون پشیمون شده

گلم شوهر من میگف مهریه نمیدم

میرم زندان که دیگه مغزم راحت باشه نمیدونم راس میگه یا نه چون قبلا 3روز زندان بود میگفت واااای اگه یکی پدرمم جلوم بکشه نمیگم چرا 

خیلی بش سخت گذشته بود 

ولی بخدا من اینجوری نیستم بخدا اصلا بهش گیر نمیدم میگم بزار از زندگی زده نشه اگه یچی گفتم فوری میگه طلاق

دوستون دارم خانواده عزیزم.همسر عزیزم نمیدونم چرا بی تو نمیتونم تو منو جادو کردی  تورو خدا برا زندگیم دعا کنید ک همیشه خوشبخت باشم برام صلوات میفرستین؟؟

ولی به نظر من داره زمان میخره،من برادرشوهرم از ترس مهریه خونه و ماشینش را به اسم پدرشوهرم کرد،شما باید سریعتر حکم توقیف اموال میگرفتی،حالا اگه بره خونه و ماشینش را به اسم کسی بزنه دستت به هیچ جا بند نیست،باید بشینی ۶ماه یه  بار یه سکه بهت بده

2706