2737
2734
عنوان

الکی الکی دعوا شد

843 بازدید | 46 پست

خیلی دلم گرفته احساس گناه میکنم میخوام برای شما تعریف کنم بگین همه تقصیر با منه؟ مامانم جمعه آش درست کرده بود زنگ زد گفت میخوان برن خونه داداشم که خونشون نزدیک ماست شوهرم بره اشی که واسه ما میاره رو بگیره. گفتم خب خونه ما هم بیاین دلمون تنگ شده جمعست تنهاییم گفت نه نمیرسیم گفتم باشه پس ما یه سر میایم گفت نه نیاین داداشت دوست نداره گفته برف اومده حیاطمون گل و شله منم ناراحت شدم اخه هر دفعه داداشم یکی میخواد بره خونش بهونه میاره منم جلوی شوهرم خجالت کشیدم که گفتن نیاین با شوهرم و پسرام گفتیم به هوای گرفتن اش دوری هم بزنیم ولی به پسرم نگفتم که مامانم اینا اونجان وگرنه ول نمی‌کرد رفتم زنگ زدم زنداداشم تعارف کرد بیاین بالا گفتم نه ممنون همشون اومدن دم در بچه ها هم رفتن بغلشون منم عصبانی شدم گفتم وقتی میگی تو نیاین پس چرا میاین جلوی در بچه ها رو هوایی میکنید بعد همشون اصرار که بیاین داخل منم نرفتم چون بهم بر خورده بود حالا ناراحتم که حرف مامان بابامو زمین زدمو روزشونو خراب کردم الان چند روزه تماس نگرفتیم ببخشید طولانی شد خواستم قطره چکونی نشه 

من بودم کلا نمی‌رفتم اش بگیرم

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

من باشم دیگه پامو خونه اون داداش نمیزارم

خوب کردی نرفتی

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ بزن 

مامان باباهاچیزی تو دلشون نی

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731

خو ميرفتي يه سر بالا و زود برميگشتي 

چه كاريه

علي❤️ ريدم به خودت و اخلاقت عن اقا😏                         من باردار نيستم😁اين تيكر براي رسيدن به هدفه شوميه كه تو سرمه😃ممنون ميشم برام دعا كني به چيزي كه ميخام برسم😅❤️😘

بدم میاد از اینجور موقعیتها!آدم مغزش هنگ میکنه

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...
2738
2706