2410
2553
عنوان

مشکل درس نخوندن کودک

134 بازدید | 8 پست

پسر من اصلا علاقه به درس خوندن و نوشتن تکلیف نداره به مشاوره مراجعه کردم گفت به روانپزشک کودک مراجعه کن لطفا راهنمایی کنید در مورد روانپزشک کودک خوب 

یادمان باشد اگر خاطرمان تنهاشد
طلب عشق زهر بی سروپائی نکنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کلاس چندمه؟

پسر بچه طبیعیه بازیگوشع 

من سر کلاس دختر ها راحت ترم تا پسر ها پسرا زیاد گوش نمیدن ولی به جاش از دخترا باهوش ترن😊🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2720

پسر من دومه نه میخونه نه مینویسه. با هزار تازور میشینه سر دفتر اول به خودش فحش میده که بزرگ شده و مجبوره بره مدرسه بعد به خانومشون فحش میده بعد به من التماس می‌کنه که تکالیفو کم کنم، غلطهای املاشو نادیده بگیرم، صورت مسآله هارو خودم بنویسم و وقتی خوابش رفت بقیه مشقارو کامل کنم. دلیل شدم رسما  

آخر مسیر زندگی هیچی نیست... زندگی همین مسیره. ازش لذت ببر. پسرای خوشگلم، مامان کوچولو عاشقتونه  

از اول ابتدایی حتی از مهد کودک کلاس زبان می رفت اینقدر نفرت نشون داد تا اینکه دوسه ترم پشت سرهم نمره نیاورد زبانکده هم دیگر نپذیرفتنش

یادمان باشد اگر خاطرمان تنهاشد
طلب عشق زهر بی سروپائی نکنیم
2714