2737
2734

سلام بچه ها من بهتون گفتم داخل تاپیک های قبل که نامزدیمبهم خورده ولی هنوز نیومدن وسایلشونو ببرن محرم هم نبودیم فقط نشون آورده بودن 7 ماه هم نامزد بودیم  یه شهرستان کوچیک هم زندگی میکنیم که علاوه بر فامیل خیلیا میدونستن نامزدی منو.مامان و بابام هم یه طوری هست اکثرا تو شهر میشناسنشون . شغل دولتی دارن همکاراشونم میدونن من نامزد داشتم یه وضع بدیه.من از استرس حرف مردم شبا خواب نمیرم .برای کنکور ارشد داشتم میخوندم که روزها یهو به خودم میام میبینم یه ساعت گذشته من دارم با خودم فکر میکنم و وقتم هدر رفته.هنوز کسی خبر نداره بهم خورده.شما اگه بفهمین یه نفر نامزدیش بهم خورده چه فکری میکنین؟ فقط نگرانه اینم مردم چی بگن نگران مامان و بابامم البته خودشون میگن ما آینده بچمونو فدای حرف مردم نمیکنیم ولی خب میبینم چقدر ناراحتن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

مردم چی می خوان بگن.من که بشنوم نهایتا میگم تفاهم نداشتن.نامزدی چیزی نیس‌.گنده ش نکن

خدواندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است.چه رنجی می کشد ان کس که انسان است و از احساس سرشار است...
2738

عزیزم دور ار جونت طلاق بگیری سرطان بگیری چکارمیخوای بکنی؟ چقدر سخت میگیری زندگیو

وزنم در اول پاییز نود و هشت: ۸۵ کیلو 💖 وزن الانم: ۷۷کیلو 💛 وزنم در تحویل سال نود و نه: ۷۳ کیلو 💜 وزنم در تولد سی و پنج سالگیم: ۶۳ کیلو 💚

معمولن میگن گروه خونشون ب هم نخورده

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706