2726

دخترا من یه پسرو خیلی دوس دارم چیکار کنم اون بیوفته دنبالم بدون اینکه ذره ای غرورم بشکنه؟از تجربیاتتون برام بگین لطفا دوستان خیلی میخام بدست بیارین برا خودتون خیر میکنید بخدا😔😔

با بی محلی که نمیشه ‌. 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

یا باید خیلی خوشکل باشی یا به طرف بفهمونی ی جور که دوسش داری😊🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه کسی از دختری خوشش نیاد ، تو روزی صد بار بی محلی کن 

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

همون بی محلی کردن باعث میشه اون پسربیشتر تلاش کنه برای بدست آوردنت

شمااگه میخای اون بیفته دنبالت باید یکم جلوی چشمش باشی تا ببینتت ولی دیگه ضایع نکنین که میخواین ببینه شمارو

صلی الله علیک یااباعبدالله

بی محلی مقطعی جواب میده .

یکی از اموزشهای غلط تو ایران همین "بی محلی " است !

باید بتونی باهاش مکالمه داشته باشی ‌.سلام علیک کنی و بهش نزدیک بشی .ولی نه پیشنهاد ازدواج بهش بدی نه سرویس بدی نه اون وسط ولو باشی .یه خانم مهربون ،با اعتماد به نفس ،مختصر و مفید دیالوگ برقرار کنی ،خنده های بلند نداشته باشی و ...

دخترها باید بفهمن غرور به اضافه ی مهربونی و گرم بودن ترکیب متضادیه که جذاب شون میکنه .نه اخم و بی محلی و ضایع کردن و ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

عواقب خوبی نداشت

البته از عمد بی محلش نمیکردم

واقعا نمیخواستمش

مثلا با یکی از دوستام حرف میزدم میدیدم نگام میکنه  واسش چشم غره میرفتم

خودش خود به خود شد

خوشبختی یعنی چه دور ، چه نزدیک ، کسی هست که عاشقانه دوستت داره❤❤

من البته من با بی محلی جذبش نکردم.. اون خودش از قبل علاقه داشت.. من فقط محل نمیدادم مصمم تر میشد.. 

محل نده دیگه ولی با ادب باش..  سلام و علیک بکن .. خیلی باهاش خوش و بش نکن سعی کن تو چشم باشی ولی پا نده بهش... غرورشم نشکن بیشتر زده میشه.

ولی در کل باید بخوادت که بی محلی جواب بده نخوادت مثل اینه که اصلا تو رو نمیبینه اونوقت بی محلی هم کنی فایده نداره.

آنانکه گذشته را به خاطر نمي آورند محکوم به تکرار آنند . سانتايانا

غرور بیجا مانع عشق است وسلام

با غرور بیجا از دست داادمش فکر کرد دوسش ندارم

تو زبان آذری..وقتی دو نفر خیلـــی به هم میان میگن که خدا^^خدا خاک اینارو از یه جا برداشته^^خیلـی تشبیه قشنگیه😍^^^^^^^^سنی سویرم جانیم
20

اون چند سالس؟

دانشجوی پزشکی و فوق لیسانس مهندسی شهرسازی و لیسانس ریاضی محض هستم/ کلا بیکار بودم و فقط رفتم درس بخونم😂😂😂😂 منتظر یه اتفاق قشنگم که میدونم به زودی اتفاق میفته🌹🌹🌹🌹عشق من، ماه من، تموم زندگیم برای داشتنت ۷ سال که هیچ؛ ۷۰ سال هم شده صبر میکنم، تو فقط باش، باش تا باهم زندگی بسازیم،مااااااه قشنگ من تو زیباترین و خاص ترین موجود روی این کره خاکی هستی، بعد از خدا پرستیدنت برای من به دور از عقل نیست، انقدررررررر عاشقت میمونم که جایگزین عشق لیلی و مجنون بشیم با این تفاوت که لیلی برای مجنون جون میده، دلم میخواد داااااد بزنم؛ اسمتو فریاد بزنم❤️❤️❤️❤️❤️خدایا خودت کمک کن🙏🙏🙏
اصن نمیخوام خودم پیش قدم بشم

اینجوری نمیشه خو🤕🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2706