2733
2734
عنوان

گریه زیاد کودک😭😭😭😭😭

203 بازدید | 23 پست

خانما اگه راهنمایی کنین جماعتی را نجات میدین

یه کودک دوماه و نیم داریم سه هفته هست پذیرش شده خیلی بی قرار و بد آروم هست.روان شناس کودک و مربی ها هیچ کدوم نتونستیم آروم کنیم بچه رو.

از نظر جسمی هم بررسی کردیم سالم هست.

اگر کسی تجربه داره ممنون میشم راهنمایی کنین.ما دیگه کم آوردیم 

کاربر96 هستم.میشه این کاربر را یه صلوات مهمون کنید تا شفا پیدا کنه و برگرده پیش بچه هاش؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رفلاکس پنهان نداره؟؟؟ بزاریدش رو قلبتون. بدون لباس

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2738

خب مادرشو میخواد

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

عزیزم  کولیک نداره اگ گریه هاش شدیده زور میزنه قرمز میشه مخصوصا بعداز شیر خوردن کولیک داره یا رفلاکس داره شیر بالا میاره، اگ دختره رحمشو خوب معاینه کن ببین قرمزی نداره شاید عفونت ادراری داره یا مقعدش قرمز نیس مخصوصا اگ پی پیش اسهالی باشه چون آمونیاکش بالاس پوست بچم تو این سن حساسه باعث قرمزی وسوزشش میشه 

در سکوت کار کن، بگذار موفقیت خود سر و صداکند...
2706