2726
عنوان

خانما تورو خدا بیاین

129 بازدید | 14 پست

من دو ماه پیش متوجه شدم غدد لنفاوی زیر بغلم برا دومین بار متورم شده و چند روزی متوجه شدم که نوک یکی از سینه هام گرد نیست و از یکطرف کشیده شده.کسیم هست شرایط منو داشته باشه و طبیعی باشه؟

اینجا نمیتونی جواب درست بگیری فردا برو دکتر تا معاینه بشی ایشالا مشکلی نداری

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از موم یا لیزر استفاده کردی؟

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.
نه

خب پس هیچی. برات آرزوی سلامتی دارم 🌹

ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاش ناموفقش برای صعود رو به اورست گفت:برمیگردم فتحت میکنم تو یه کوهی و نمیتونی رشد کنی اما من یه آدمم و میتونم؛او در 1953 اورست را فتح کرد.
برام دعا کنید

عزیزم ایشالا که مشکلی نباشه ولی خدای نکرده اگر هم باشه شاید یه کیست یا توده خوش خیم باشه که به راحتی حل بشه در اولین فرصت برو دکتر و نگران نباش

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
خدا کنه اینطور باشه.باور کن از ترس تا حالا نرفتم 

خب اشتباه کردی معنی نداره اینکار 

دوماهه و هنوز داری شیر یا خط میندازی که بری یا نه؟

همین فردا برو پس فردا تعطیله 

خب اشتباه کردی معنی نداره اینکار  دوماهه و هنوز داری شیر یا خط میندازی که بری یا نه؟ همین فرد ...

نه دو ماه پیش رفتم و دکتر انتی بیوتیک داد و ویتامین ای و گفت ۳ماه دیگه بیا اگر خوب نشدی.منم خوب نشدم و چندروزه متوجه شدم که اینجور شده ولی از ترس نرفتم.برام دعا کنید که خدا به خودم و کوچولو رحم کنه

2706