2726
عنوان

مرگ پرندگان میانکاله

154 بازدید | 10 پست

چقد حیوانات مظلومن،،، واقعا دلم سوخت.

این از میانکاله،، اونم از آتش سوزی استرالیا و همینطور کشتار بیرحمانه شترا تو استرالیا.😔😔

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸

🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اونم از قورباغه و خفاش و مار و هشت پا و... ک از دست چینیا جونشون در امان نیس طفلیا😑 کلیپ دیدم ک زن ...

والا،،، تازه فهمیدم که چرا دین اسلام به غذا و طیب بودنش تاکید داره.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
اونم از قورباغه و خفاش و مار و هشت پا و... ک از دست چینیا جونشون در امان نیس طفلیا😑 کلیپ دیدم ک زن ...

وای آره منم دیدم زنده زنده قورباغه بیچاره رو روش آب جووش میریزن و میندازن تو روغن داغ سرخ میکنن کوفتشون میکنن.. زهرمار بخورن

آنانکه گذشته را به خاطر نمي آورند محکوم به تکرار آنند . سانتايانا