2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رمان های زینب ایلخانی رو خوندین؟؟معرکس تومایه های اسطورس وشایدم قوی تر

منکه چشام ضعیف شدن بسکه رمان خوندم

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

فامیلش فکر کنم پگاه رستمی،منم همینارو خوندم

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

عزیزم رمان آنلاینی الان داره مینویسه به نام بن بست ۱۷ که فوق العاده هست هر دوشنبه و پنج شنبه در کانال تلگرامش میذاره

آدرس اینستاگرامش p*e*g*a*h

دل مرنجان! که ز هر دل به خدا راهی هست...
2738
رمان های زینب ایلخانی رو خوندین؟؟معرکس تومایه های اسطورس وشایدم قوی تر منکه چشام ضعیف شدن بسکه رمان ...

اسمش آشناس،چندتارمان ازش میگی؟ببینم خوندم یانه

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
عزیزم رمان آنلاینی الان داره مینویسه به نام بن بست ۱۷ که فوق العاده هست هر دوشنبه و پنج شنبه در کانا ...

وای مرسی ولی صبر میکنم تموم شه 

وگرنه تحمل ندارم

مث اینکه سلیقه هامون نزدیک همه

چن تا رمان خوب معرفی میکنی ؟

عابر بی سایه...این مرد امشب میمیرد....آقای هنر پیشه

مخصوصا دوتای اول رقیب ندارن واقعا

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

ایلخانی یه رمان فوق العاده دیگم داره اسمش هزار چم

هنوز کامل نشده من نصفشو خوندم کلا قلمش نابه

2706