2737
2734
عنوان

خواستگار🙄🙄

251 بازدید | 14 پست

من بیرون میرم خیلیا بهم میگن واسه ازدواج 

اما میگم نامزد دارم تا طرف بره هی سوال نپرسه ازم

یه سری یکی بهم گفت خیلی کار بدی میکنی گناهه الکی یکیو رد میکنی واقعا اینجوریه؟ ؟

آخه نمیخام ازدواج کنم ۲۲ سالمم هست😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تاپیک بعدی میناله خواستگار ندارم ترشیدم

اینجا تو داری رد میکنی

چه خبرنامه

چه خبرتونهههههه😂🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

گناه که نیست اگه اینجوریه که پسرام گناه میکنن خواستگاری هر دختری دم دستشون میرسه نمیرن !

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2738
بعضیا بهشون میگی هزار تا سوال میپرسن که چرا ازدواج نمیکنی 

بگو مسئله شخصیه

قرار نیست ب همه جواب پس بدی ک دوستم 

ولی من جاي شما بودم نمیگفتم نامزد دارم

شاید شناخت نداشته باشی شما و طرفتون آدم خوبی بود

الان قصد نداری شاید ده سال پنج سال دیگه قصد ازدواج ک بگیرید!!! شاید اون مورد خوبتون دوباره اومد سراغتون ن اینکه کلا نا امید بشه بره

تاپیک بعدی میناله خواستگار ندارم ترشیدم اینجا تو داری رد میکنی چه خبرنامه چه خبرتونهههههه😂🍭

ولی واقعیته ادم تا با کسیه از درودیوار براش میریزن

من نمیدونم حکمتش چیه

وزنم در اول پاییز نود و هشت: ۸۵ کیلو 💖 وزن الانم: ۷۷کیلو 💛 وزنم در تحویل سال نود و نه: ۷۳ کیلو 💜 وزنم در تولد سی و پنج سالگیم: ۶۳ کیلو 💚
2706