2733
2734
تا چ مقطعی درس خوندی ؟

من لیسانس فیزیو میگیرم

چرا؟؟

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
خب اگه ازدواج کردن تو بیا همین جا به من بگو عزیزم خیلی کم پیش میاد حالا شما هی مقاومت کن😁

چیو بگم من خودم ادمیم خجالتی یکم مذهبی و تازه دارم با پسر حرف میزنم ولی خو میگن اینجوری ازدواج کردن دیگه فامیل ما که همه سنتی با اختلاف ده سال من خوسم نمیاد

لایک نکنید بچه ها لایک.نکنید😥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو خودت چ مدلی ازدواج کردی ؟

من از دانشگاه نبود والا

الان ۵ ترمه دانشگاهم تو کل دانشگاه به اون بزرگی فقط یه مورد بود 

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
برا اونهایی که هیچ دغدغه ای ندارن آره ولی برا یه آدم بی پولی مث من نه تا الانم که ترم ششم حتی با ی ...

من دغدعه پولی ندارم ولی هی ترسای مذهبی و وابستگی گناه باعثش شده منم با پسر چت نکردم 

2728
چیو بگم من خودم ادمیم خجالتی یکم مذهبی و تازه دارم با پسر حرف میزنم ولی خو میگن اینجوری ازدواج کردن ...

الان دیگه کسی سنتی ازدواج نمیکنه گلم

ولی میگم دوستی های دانشگاه خیلی کم به ازدواج ختم میشه

دارم میگم که بیخودی دل نبندی بخصوص اینکه میگی تا الان اینطور نبودی

الان دیگه کسی سنتی ازدواج نمیکنه گلم ولی میگم دوستی های دانشگاه خیلی کم به ازدواج ختم میشه دارم می ...

خب پس دوستی کجا خیابون ؟

خب پس دوستی کجا خیابون ؟

😕

چی بگم والا اینا بیشتر به ازدواج ختم شدن

من و شوهرم که رابطه خانوادگی داشتیم اونطور اشنا شدیم و..

2738
من دغدعه پولی ندارم ولی هی ترسای مذهبی و وابستگی گناه باعثش شده منم با پسر چت نکردم 

من کاری به مذهب ندارم و به نظرم اینکه از کاری پشیمون شی خیلی بهتر از اینه که چند سال بعد حسرتش رو بخوری البته این نظر منه

ولی نمیدونم چرا اصلا تو فازش نیستم

😕 چی بگم والا اینا بیشتر به ازدواج ختم شدن من و شوهرم که رابطه خانوادگی داشتیم اونطور اشنا شدیم و ...

خیابون بیشتره😳من که تحربه نداشتم ولی یکی تک سایت بهم گف خیابون همه پسرای خرابن 

من کاری به مذهب ندارم و به نظرم اینکه از کاری پشیمون شی خیلی بهتر از اینه که چند سال بعد حسرتش رو بخ ...

اها حرف دیگران بیخیال یعنی ؟

درست میگی احسنت 

خیابون بیشتره😳من که تحربه نداشتم ولی یکی تک سایت بهم گف خیابون همه پسرای خرابن 

همون پسرای خراب خیابون درس میخونن یا نه؟؟

من نمیگم دوستی خیابونی بهتره یا بدتره 

من حرفم اینه که دوستی دانشگاه خیلی کم به ازدواج ختم میشه عزیزم

2706