2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

۹ لیتری خیلی بزرگه اگه برای مصرف خودت میخوای بدردت نمیخوره. ۴ لیتری خوبه اگه پرجمعیتین ۶ لیتری نهایتا

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من مهمونیهای ۱۵ و ۲۰ نفره دارم . ظرفیت کمتر فکر کنم‌برای این تعداد جواب نده؟ نه؟

اگه فقط برای مهمونی بخوای مناسبه. اندازه یه قابلمه خیلییی بزرگه. برای خونواده خودت نمیتونی استفادش کنی

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
رویال داری؟ راضی هستی؟ ۶ لیتر برای چند نفر میشه خورشت پخت توش؟

دقيق نميدونم واسه چند نَفَر ولى خوبه زياد جا ميشه ٦ ليتر معقولِ ٩ ديگه خيلي بزرگ ميشه

وقتے ارزش واقعے خودت رو بفهمے، ديگہ بہ ڪسے تخفيف نميدے...✨🌸
من مهمونیهای ۱۵ و ۲۰ نفره دارم . ظرفیت کمتر فکر کنم‌برای این تعداد جواب نده؟ نه؟

خب با تعداد بالا خوبمنهمناسبه .

ولی واسه دم دست  خودت خوب نیس.

چون تو هروقت مهمون داری ۲۰ نفر حتما از قبل تدارکشو میبینی و به زودپز احتیاج نداری . البته این نظر منه🌹

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
خب با تعداد بالا خوبمنهمناسبه . ولی واسه دم دست  خودت خوب نیس. چون تو هروقت مهمون داری ۲۰ نفر ...

من حتی اگه از قبلم تدارک دیده باشم تو زودپز گوشتو می پزم . تو قابلمه هر چی هم بمونه انگار خوب نرم نمیشه.

من حتی اگه از قبلم تدارک دیده باشم تو زودپز گوشتو می پزم . تو قابلمه هر چی هم بمونه انگار خوب نرم نم ...

برعکس منی😂من دوقلو دارم اصلا به استفاده از زودپز  اعتقاد ندارم

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
دقيق نميدونم واسه چند نَفَر ولى خوبه زياد جا ميشه ٦ ليتر معقولِ ٩ ديگه خيلي بزرگ ميشه

میشه یه عکس از زودپزت بذاری . کنار یه چیز که اندازشو نشون بده . یا لطفا ابعاد دیگشو‌برام اندازه می گیری؟

تو سایتها که نوشته دقیق معلوم نیست از کجا تا کجا را اندازه گرفته

2706