2726
عنوان

دلم نمیخواد حتی به شوهرم نگاه کنم

1298 بازدید | 85 پست

ازش بدم میاد اگر سوالی بپرسم پشت گوشی سر من داد میزنه و سریع ترش میکنه اما میتونه با خانوم دوستش قشنگ با خوش رویی در مورد خونه و موضوعات اقتصادی و اجتماعی رو در رو دیسکاشن کنه یعنی صدبار بیشتر بهش گفتم من خوشم نمیاد سریع با کسی پسرخاله و صمیمی بشی اما گوش نمیده بخدا من اصلا روم نمیشه با دوستش حرف بزنم این ماشالا روش زیاده نه من براش مهمم نه حرفام وگرنه به خواسته هام احترام میزاشت اخرسر سر این موضوع کار ما به جدایی میکشه چون موضوعیه که خیلی برای من مهمه لطفا نیاین کامنت بزارین وای چقدر حساسی وای چقدر الی چقدر بلی من گوشم از این حرفا پره هرکسی اخلاقای خاص خودشو داره اگر زن و شوهر به خواسته های هم اهمیت ندن وضعیتشون مثل الان من میشه

هیچوقت مقابل روزای سخت تسلیم نشو عذاب کشیدن نشونه زنده بودنته نشونه اینه که هنوزم واسه جنگیدن جون داری

وای چقدبدم میادا شوهرمنم اینجوری حتی بافروشنده ها سریع صبت میکنه و..منم عصبی میشم

خدایاخودت بساز توبسازی قشنگتره...😍یه صلوات باقلبای پاکتون مهمونم کنین ودوست داشتین یه حمدبرای سلامتی خواهرم بفرستین😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چ بگم گفتین ک نظری ندیدم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

ب نظرم حرف زدن اگه عادی باشه هیچ زنی حساس نمیشه اگه ادیت میشی قطعا زیاده روی میکنه با توجه ب شناختی ک ازش داری 

از ی مشاور کمک بگیر وقت برای جدایی زیاده

بگذار امیدواری در سیاه ترین روز ها،هنرِ تو باشد🌱
2706