2733
2734
عنوان

چجوری ماسک پیلاف خونگی درس میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 736 بازدید | 74 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه اهل سنت مث هم نیستن الان مقصر خلفا نیستن ک این خانوم هی داره لعنت میفرسته خیلی ازین توهینا رو اد ...

والا من دیدم امشب خیلی نسبت به اهل سنت عوض شد فکر نمیکردم اینجوری فحاشی کنن 

راحت به خانوم شیعه گفتن حرام زاده و تو این تاپیک هم ریختن سر یکی دیگه درحالیکه من شاهدم اول سلین تاپیک زد علیه حضرت زهرا و اونم خانوم هم پیروش تاپیک زد سلین شیعه هارو تحریک کرد 

انگار نه انگار مسلمانیم 

تمام عالم فدای ائمه.تویی که علیه اسامی ائمه میگی فردوسی شاعر و حماسه سرای بزرگ ایرانی رو میشناسی؟همون که نماد ادب وفرهنگ ایران هست ،میدونی اسمش چیه ؟ ابوالقاسم 🤭آره گلم فردوسی یه ایرانی اصیل هست وکل جهان ایران رو بافردوسی میشناسن اما اسمش عربیه و با اون مقامش ادعای امثال تو رو نداشت پس تربیت نداشتتو نشون نده.  تو نه تنها روشنفکر نیستی بلکه اصلا اهل تفکر هم نیستی و باعث میشی آبروی روشنفکرهای واقعی مثل آقای گاندی بره هرجای دنیا بگی به اسم روشنفکر تو مجازی علیه خدا و اعتقادات مذهبیون میگی بهت میخندن .درحدی نیستی که رو حرف خدا حرف بزنی و علیه ائمه بگی فقط خودت حقیتر میشی خدا خودش فرموده دنیارو واسه خاطر حضرت محمدو حضرت زهرا و مولاعلی و فرزندانش آفریدم آخرش هم همه چی میرسه به وارث حقیقی غدیر به حضرت مهدی.امروز هم نهضت عاشورا ادامه داره و پیروان یزیدو قاتل حضرت زهرا دارن ازشون جلو میزنن اما روسیاهی واسه زغال میمونه .خدایا شکرت که من از دشمنان ائمه و یزیدی و پیرو قاتلین و خائنین نیستم .لعنت خداوند بر تمام دشمنان ائمه و لعنت بر قاتلان آقا امام حسین . .پیامبر اکرم صلی الله علیه وآله می فرماید: علی با حق و حق با علی است و از هم جدا نمی شوند تا در کنار حوض کوثر در قیامت بر من وارد شوند .حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود/ خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود/ ای که ره بستی میان کوچه ها بر فاطمه /گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود .
خیلی مو نداره ولی بازم اذیت میشه ادم من بلک ماسکمو با ذغال فعال و ژلاتین درس میکنم 

اگر تمامت را به خلق نشان بدهی تا آخر عمر چک سفید امضا خواهی کشیدو اگرخودت را نشناسے ،تا ابَد طعم تنهایے را خواهے چشید،و اگر قانون خودت را نداشتہ باشے  بَردگے مدرن را تجربه خواهے کرد.به هیچکس جز خودت وابسته مباش. ،هَرماندنے خوب نیست ،گاهے بایَد مسیر را تغییر داد  ، رهایے زیباست بشرطے که با درایت باشد😍من یه قانون جذبی م😍 مانند یک کتاب باش، جذاب و کم حجم و پرمحتوا😍😘خوبان همه در پیش تو جمعن😍😍کافیست کمی سر برگردانی😉😊خدای من بهترین😍😍😍و مطمئنم بهترین ها نصیبم میشه😘😍😍خدا جانم من را جوری بمیران که بعد از آن قلبم در قلب دیگری بتپد😍خدایا کسی را سر راهم قرار بده که در چشمانش تو را ببینم نه شیطان 😍یک روز یکنفر میاید که با آمدنش تمام غمهایت از یادت میرود😍 خدایا میدانم که انسان خوبی نیستم ولی کمکم کن  کمتر گناه کنم♥اگر از آدمهای بد دور نشوے به مرور میشوے شبیه یکی از همان ها💞💞.. اگر به غیر ازخدا به شخص غیر از او امیدوارشوی  خدا از همان شخص تورا نا امید می‌کند. 💗💗💗خدای من بهترین هرچی ازش  ازته دل خواستم و براورده کرد  اما دیر❤❤❤
2728
والا من دیدم امش ب خیلی نس بت به اهل سنت عوض شد فکر نمیکردم اینجوری فحاشی کنن  را ...

همه خاک پای حضرت زهران هرکی میخاد باشه بیخود میکنه ک ب دوستان خدا فحاشی کنه یا کلا بخواد خلاف دین نظر بده هرکیو تربیتش عزیزم واگذارشون کن ب خدا چ سنی چ شیعه کسی که بخواد توهین کنه ب معصومان و خلفا خدا خودش جزاشو میده متاسفانه مشکل بعضیا فقط ب خانوادشون برمیگرده سنی و شیعم نداریم من خودم ب شخصه هیچ تفاوتی قاعل نیستم بین امامان و پیامبران و خلفا و ب همشون باور قلبی دارم زیارتم میرم چون آرامش میگیرم با این کار ب بقیه ی دوستان سنیم کاری ندارم ک مخالفن یا موافق من فق جوری عمل میکنم که از نظر خودم صحیحه و خانوادم بم یاد دادن 

آدم مذهبی نیستم فقط بخاطر احترامی که قاعلم دوس ندارم توهینی بشه همونطور ک ازین حرکت ناراحت شدم  اگ ی سنیم ب امامی فحش بده یا بد بگه من ناراحت میشم. 

✨🌺[اللهم صل علی محمد و آل محمد]🌺✨
2738
كسي كه دست رو بچش بلند ميكنه بيشتر از اين نميشه ازش توقع داشت!!!!

لعن الله عمر

ثم ابوبکر و عمر

ثم عثمان و عمر

عمر عمر عمر عمر

لطفا باریتم بخون

تا نصفه شبی روحت با اینا محشور بشه😁

من خدایی دارم مهربان تر از حد تصور🌼🤲
انسان نیستن امثال تو چ برسه به مسلمون محب اهل بیت

لعن الله عمر

ثم ابوبکر و عمر

ثم عثمان و عمر

عمر عمر عمر عمر

لطفا باریتم بخون

تا نصفه شبی روحت با اینا محشور بشه😁

همه خاک پای حضرت زهران هرکی میخاد باشه بیخود میکنه ک ب دوستان خدا فحاشی کنه یا کلا بخواد خلاف دین نظ ...

چقدر تو خودتو به موش مردگی میزنیییییییییی

خدا رسوات میکنه مطمئن باش

لعن الله عمر ثم ابوبکر و عمر ثم عثمان و عمر عمر عمر عمر عمر لطفا باریتم بخون تا نصفه شبی روحت ب ...

واقعا عزت و رذلت هرکی دست خودشه خودت کاری میکنی ک همه بت بی احترامی کنن من بت فحشی ندادم ولی حس میکنم فحشایی ک از بقیه شنیدی واقعا درخور شخصیتته 

✨🌺[اللهم صل علی محمد و آل محمد]🌺✨
2706