2733
2734
عنوان

اطرافیانم تا یکم پول دارم براش برنامه ریزی می‌کنن🙄🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 47 پست
الان بنظرتون توقع مامانم زیاد نیست که چون برامون ضامن شدن میخوان حتما اونا ی که اونا میگن بکنیم یا پ ...

بابا مگ چیکار کردن همین کارو واس کسی دیگه میکردن اون پول میداد بشون؟ واقعا درخواستش سواستفادس اگ نیاز نداشتی ک بیکار نبودی خوذتو اسیر قسط و وام کنی کاش درک کنن خانواده ها... 

✨🌺[اللهم صل علی محمد و آل محمد]🌺✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی‌خوام بهش بدم ،فقط نمی‌دونم چجوری ندم

به مادرت بگو از طرف شما و شوهرت بگه قصد ندارین باهاش کار کنین بگین پولتونو گذاشتین بانک وام بگیرین بعدش هم صدتا بهونه بیارین که لازم بود و خورد خورد خرج شد از این به بعد هم چیزی که مربوط به زندگیته فقط باید بین تو شوهرت بمونه 

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
2731

مثل برادر شوهرمنم ،پول وام ازدواج مارو برنامه ریزی کرد گفت باهم شریک بشیم باغ اجاره کنیم ،من و شوهرم ساده گفت دوبرابرشو گیرتون میاد،پول خودمونم پس نداد،هر وقت یادم میاد اعصابم به هم میریزه  😭😭

ما کوچیکا خدامون بزرگه❤ اگه میشه یه صلوات مهمونم کنیدعزیزان، برای حاجت روایی 😍
به مادرت بگو از طرف شما و شوهرت بگه قصد ندارین باهاش کار کنین بگین پولتونو گذاشتین بانک وام بگیرین ب ...

مشکل مامانمه که زود ناراحت میشه ،مثلا توقع داره ما زیر پر و بال داداشمو بگیریم ،

بعد اگه بگم گذاشتیم وام بگیریم سریع مامانم میگه پس علی هم پولشو می‌ذاره حساب شما با هم بگیرین 

2738
مثل برادر شوهرمنم ،پول وام ازدواج مارو برنامه ریزی کرد گفت باهم شریک بشیم باغ اجاره کنیم ،من و شوهرم ...

این میگه بیاین با هم سود کنیم چون پول خودش کمه میگه هر کی قدر سهمش سود 

ولی من برنامه دیگه دارم برا پولمون

این میگه بیاین با هم سود کنیم چون پول خودش کمه میگه هر کی قدر سهمش سود  ولی من برنامه دیگه دار ...

خودت بهتر برادر توبهتر می شناسی ،ولی در کل قبول نکن ، 

ما کوچیکا خدامون بزرگه❤ اگه میشه یه صلوات مهمونم کنیدعزیزان، برای حاجت روایی 😍
2706