2737
2734
عنوان

شوهرم مجبورم میکنه ت بیمارستاتی ک خاهرش زاییذه .زایمان کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 754 بازدید | 41 پست
میگم ک زور میگه .میتونم خودم برم یجایی زایمان کنم بعد ک شوهرم امد نمتونه ک کاری کنه؟یا قبل زایمان رض ...

قبل زایمان باید رضایت بدن

بهش بگوبایدیک بیمارستان بریم که امکاناتش بیشترباشه یک درصدواسه خودم یابچه مشکلی پیش اومدامکانات پزشکی و....بیشترباشه 

اگرم قبول نکردلجبازی نکن اونطوری یک اتفاق شیرین زندگیت تلخ میشه وبعدزایمان که نیازبه محبت ورسیدگیش داری....

خیلیها توهمین بیمارستانها زایمان کردن شماهم یکیش 

اگربازبون خوش راضی شدفبها نشدچاره ای نیست

دلتوبدنکن 

مبارکتم باشه تولدنازگلت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینم مثل کهنه پیچ کردن باید بهش گوش بدی😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2731
بگو اگه خدایی نکرده سر من و بچه یه مشکلی پیش بیاد خودتو میبخشی.  من مادرشوهرم تو گوش شوهرم میخ ...

راست میگی

درسته من فعلا حامله نشدم، ولی مادرشوهرم و زن دایی شوهرم هی میگفتن برو طبیعی، دردش همون لحظه‌ست. اصلا اذیت ننیشی. تو مثل بتن سخت جونی. گفتم من خون ببینم فشارم میاد پایین، بعد ب مادرشوهرم گفتم ک ندیدی موقع سقط از درد چطور می‌لرزیدم؟ من اون موقع حالم بد بشه بچه طوریش بشه تو راضی؟ اونم بعد نه ماه! 

درخالی که جاریم طبیعی زایمان کرده میگه عمرا دیگه طبیعی زایمان کنم، تازه اون تو بیمارستان خصوصی بود

بعدا فهمیدم مادرشوهرن، شوهرمو پر کرده بود. منم به شوهرم گفتم معذرت می‌خوامااا گفتم اگه گش.اد دوس داری میرم طبیعی که تا اخر عمر گونی بک.نی😒

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
2738
راست میگی درسته من فعلا حامله نشدم، ولی مادرشوهرم و زن دایی شوهرم هی میگفتن برو طبیعی، دردش همون لح ...

نمیدونم چه زوریه میخوان یه چیزی رو به زور به سرانجام برسونن 

نمیدونم چه زوریه میخوان یه چیزی رو به زور به سرانجام برسونن 

مثلا می‌خوان پول پسرشون تو جیبش بمونه و به این ترتیب عروس رو زجر بدن😒

یبار دیگه هم بگن، بهشون میگم بیاین بار پسرتونو خودتون حمل کنین، ببرید طبیعی بزایین بعد بیارین بدین ما

خیلی فضولن. حالا مادرشوهرم با اون هیکل عین بشکه‌ش طبیعی زاییده

میگفت ضعف می‌رفتم. بعد به من میگه با این هیکلت برو طبیعی😒

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
عزیزم واست صلوات فرستادم💙

مرسی عزیزدلم😙