2733
2734
عنوان

من و همسرم و ارتفاعات طالش و قهوه خونه ای که ته دنیا بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1320 بازدید | 50 پست
خداروشکر همه چی خوبه     شمارو همیشه یادمه چقدر نگران بودی و تاپیک زدی و عکس دوتایی گذاش ...

من هم شما رو یادمه عزیزم که دلداریم دادی. ممنونم ازت. خدا برات بهترینها رو رقم بزنه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب باز خدا رو شکر که خوش خیمه..تصمیم تون چیه؟ عمل؟

نه میخوام ببرم نشون یه متخصص سرطان شناسی دیگه بدم آخه من خیلی درد شدید دارم همین امروز آن چنان درد گرفت که قلبمم کشیده شد چند لحظه دستامو گذاشتم رو سینم و فشار دادم ینی حس میکردم الان میمیرم. میخوام به دکتر بگم این علایم چیه چرا این جوری میشم آیا فقط از تودس

2728
نه میخوام ببرم نشون یه متخصص سرطان شناسی دیگه بدم آخه من خیلی درد شدید دارم همین امروز آن چنان درد گ ...

آره فکر خوبیه به دکترها اعتمادی نیست حتما پیش چند تا دکتر برین

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
2738
یه توده مشکوک تو سینه چپمه. و همزمان درد عجیبی تو قلبم میفته دست چپمم درد میکنه پای چپمم کند شده

بله ممکنه قلبتون هم مشکل داشته باشه با این توضیحات ( البته این دیگه خیلی بی انصافیه  )

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
یه توده مشکوک تو سینه چپمه. و همزمان درد عجیبی تو قلبم میفته دست چپمم درد میکنه پای چپمم کند شده

عزیزم خوشبختانه درد نشونه خوبیه و توده های دردناک‌عموما خطرناک نیستن ولی باز احتیاط شرط عقله با چند تا متخصص سرطان پستان خوب حتما مشورت کن

آخه ضربان قلبمم خیلی بالاس و بعضی وقتا یهو  زیادتر میشه و بعد دوباره فروکش میکنه

احتمالا آریتمی عادی که من خودم هم دارم و در اثر استرس مشکل سینه‌ت پیش اومده. حالا‌ چک کردن که ضرر نداره ولی فکر نکنم مشکل خاصی باشه

چی رو می خوای بدونی عزیزم؟

ربطش به هواپیما چیه

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2706