2733
2739
عنوان

دکتر بهروز مقدادی متخصص اطفال رفلاکس

| مشاهده متن کامل بحث + 30978 بازدید | 54 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

🌍🌍🌍🌍🌍🌍 دقت کردید استارتر همین یه تاپیک رو داره؟؟؟؟؟؟بعدش کلا ناپدید شده؟؟؟؟ دکتر بهروز مقداد ...

عزيز دكتر مقدادي دكتر برادرزاده منم هست از شش ماهگي از بس ب اين بچه زينك و دارو خوروند كه رشد كنه بچه  رشد كه نكرد هيچ ب نظرم اين بي قراريش و عدم تمركز و خواب ناكافيشم براي اينه بچه رو بسته به دارو  

عزيز دكتر مقدادي دكتر برادرزاده منم هست از شش ماهگي از بس ب اين بچه زينك و دارو خوروند كه رشد كنه بچ ...

شما یک نفر از ۱۰۰۰ نفرید...بالاخره همه که کامل نیستن..در ۹۹ درصد موارد از آدمها و کاربرا تجربه خوبی با ایشون داشتن...من برام کابوس بود بسکه از این دکتر به اون دکتر رفتم و اونم چه دکترهایی مثل ه لسانی...بیدار مغز ...اما هیچکس جز مقدادی تشخیص نداد که چشه...وزنش رو ۶ کیلو مونده بود..خداروشکر راضی بودم..اینم توجه داشته باش که داروهایی که میده البته ویتامین هایی رو که میده خاص ترین و بهترین هست..همونا پسر منو نجات داد...متاسف شدم برای تجربه تلخ شما با ایشون

2731
شما یک نفر از ۱۰۰۰ نفرید...بالاخره همه که کامل نیستن..در ۹۹ درصد موارد از آدمها و کاربرا تجربه خوبی ...

انشالله كوچولوتون سلامت باشه 

من دكتر خودم بيدار مغز بود اونزمان عالي بود ب نظرم الان پير شده 

انشالله كوچولوتون سلامت باشه  من دكتر خودم بيدار مغز بود اونزمان عالي بود ب نظرم الان پير شده& ...

عزیز دلمی ....یه چیز جالب برات تعریف کنم...۱ماه پیش دهن پسرم تاول زد و اشتهاش کم شد...اولش کم بود بعد زیادتر شد ...در تاریخی که شمارو ریپلای کردم بردمش بیمارستان علی اصغر..حوصله وقت گرفتن از مقدادی رو نداشتم..آنتی بیوتیک دادن و گفتن افت دهن هست...آنتی بیوتیک دادم تا امروز صبح ...دیدم نه...تاول ها متورم تر شده و پسرم کلا غذا نمیتونه بخوره...تا اینکه مشاوره آنلاین مقدادی رو انجام دادم ..ایشون گفت شمال بودید؟؟؟گفتم ۱ ماه پیش بعله..گفت دست به شن زده و شن دریا آلوده است و دارو داد...الان پسرم داره غذا میخوره..التهابش کمتر شد...خواستم بگم بالاخره یه تشخیص داره ...اما بیمارستان علی اصغر اصلا متوجه نشدن و آنتی بیوتیک دادن..از دعای خوبتم ممنون

سلام، سر دختر اول من هم گفت شیر مادر رو کم کنم، من گوش ندادم و عواقبش تا ۴ سالگی اش گریبان گیرش شده، ...

سلام خوبید منم با اپلیکیشن زوپ با دکتر ارتباط گرفتم این داروها رو داد به نظرتون بدم بهش

2738
سلام خوبید منم با اپلیکیشن زوپ با دکتر ارتباط گرفتم این داروها رو داد به نظرتون بدم بهش

شیر خشک کم لاکتوز مانند کامفورت نان یا کندامیل
یا
بدون لاکتوز مانند ایزومیل یا بیومیل lf

روزی 4 وعده عذای کمکی با پوره ها و سرلاک و سوپ و بیسکویت های مخصوص کودکان بالای 4 ماه لاکتوزی بحای 4 وعده شیر

فاصله بین وعده های شیر حداقل 4 ساعت فاصله بین وعده های شیر و غذا حداقل 2 ساعت

قطره اسید فولیک روزی یک سی سی مانند کواتر کید یا فولیمکس
قطره دی 3 اولترا 1000 روزی 5 قطره
قطره اهن فروم روزی 7 قطره

قطع داروهای قبلی تا 3 هفته بعد از شروع عذای کمکی

تا پایان یک سالگی
درمواقع بی قراری و بی خوابی یا بی اشتهایی  شربت گاویسکون روزی دوبار یک و نیم سی سی قبل طهر و اخر شب برای کنترل اسید معده و ریفلاکس پنهان و بی اشتهایی و بی قراری و بی خوابی

در مواقع الرژی مانند سرفه و خس خس سینه یا خارش سر و صورت   شربت زادیتن یا زیرتک خارجی روزی یک یا دو بار هر بار یک و نیم سی سی صبح و شب برای کنترل علایم الرژی

توصیه میشود

لعاب برنج و بادام و شیر گاو باعث تشدید ریفلاکس میشود و نباید بدهید

بعد از 3 هفته‌ از غذاهای خانگی مانند انواع پوره میوه و سبزیحات و حبوبات و غلات و انواع سرلاک و سوپ خانگی و کته نرم و.. میتوانید استفاده کنید

جهت اطلاعات بیشتر در مورد داروها و مکمل‌ها و تغذیه از پیج یا سایت نيکی کید میتوانید مشاوره بگیرید یا تهیه کنید

@-nikikid

شیر خشک کم لاکتوز مانند کامفورت نان یا کندامیل یا بدون لاکتوز مانند ایزومیل یا بیومیل lf روزی 4 وعد ...

سلام عزیزم

من تازه دخترمو پیش دکتر مقدادی بردم ،داروهایی که به شما گفته رو به منم دادن

تازه شروع کردم،ده روز دیگه هم وارد پنج ماه میشه به امید خدا غذاشو شروع میکنم

بهترین نوع لبنیات شیر بز هست من اینو با تجربه میگم خیلی خیلی ارزش غذایی بالایی داره چون شیر بز بر خلاف تصور عموم طبع معتدل دارد و طبعش سرد نیست و حاوی 96 نوع ویتامین هست و میتونه نیازهای یک انسان بالغ رو کاملا رفع کنه برای نوزادان و سالمندان هم بسیار مفید هست چون هضم خیلی راحتی داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش به سزایی داره کافیه فقط به سرچ در مورد فواید شیر بز کنید اون وقت به خواص فوق العاده پی می‌برید دوستان اگر تهران زندگی می‌کنید مزرعه ا هست به نام مروگل چون بزهای فرانسوی دارن تمام فصل‌ها شیر بز دارن و در محیطی کاملا بهداشتی هستن و شیر وشی جلوی شما انجام میدن یک بار امتحان کنید مطمئنم همیشه دنبال شیر بز هستید بخصوص برای دلبندانتان لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید آدرس میاد بهترین خصلت شیر و لبنیات بز کم بودن چربی هست که بهترین لبنیات ازشیر بز برای کودکان و سالمندان بسیار مفید هست بخصوص برای مبتلایان به فشار خون

سلام.ازین تاپیک ۲ سال گزشته.ولی تشخیص دکتر مقدادی یک هست با اینکه پولکیه داروی خارجی و گرون میده اما تشخیصش عالیه.کلی دکتر دخترمو بردم هرکدوم فقط الکی میگفتن رفلاکسه میگفتم بابا دختر من الان چند ماهش شده تا حالا بالا نیاورده رفلاکس چیه ک دکتر مقدادی عدم تحمل لاکتوز تشخیص داد و از وقتی شیر خودم رو قطع کردم اسهال هایی که می میداد ب کل زندگی قطع شد جیغ ها و گریه های زیر سینه قطع شد و دخترم وزن گرفت.بخاطر مطب و علافی و داروی گرونش حرصم میگیره ولی از وقتی پیشش رفتم دیگه هیچ دکتری رو قبول ندارم.ضمنا خواهر زادم ۳ سالش بود کلی دکتر برده بودن هیچکس تشخیص نداده بود عدم تحمل گلوتن داره و همه دکترا فقط پیدرولاکس و شربت انجیر بی دلیل تجویز کرده بودن اما ایشون بچه خواهرم رو از افسردگی نجات داد بچه آنچنان جیغ های میزد زیر چشماش کبود میشد باد میکرد الحمدلله بهتره.فقط وظیفه انسانیم دونستم بگم اونایی که بچتون مشکل گوارش داره حتما برین یک جلسه .بچه های سالمم نیاز نیست.خودشم میگه ب من لازم نیست زود زود بیای

شما یک نفر از ۱۰۰۰ نفرید...بالاخره همه که کامل نیستن..در ۹۹ درصد موارد از آدمها و کاربرا تجربه خوبی ...

سلام

خداروشکر ک راضی هستید

ببخشید ی سوال پسر شما چند وقتش بود تو ۶کیلو مونده بود و چطوری اضافه کرد

دختر منم یک سالش ولس هنوز ۷ کیلوه

ی بار ۴ماهگی بردم پیش دکتر مقدادی واسه ریفلاکس

خداروشکر راضی بودم چون دارو الکی نداد و شیرخشکی ک بهش داد باعث شد ریفلاکسش کمتر شه

ولی آیا الان واسه وزن هم ببرم تاثیری دارخ؟

ممنون میشم جواب بدید

سلام.ازین تاپیک ۲ سال گزشته.ولی تشخیص دکتر مقدادی یک هست با اینکه پولکیه داروی خارجی و گرون میده اما ...

ببخشید سایت نیکی کید معتبره خرید کنم؟داروش ۲ تومنه اخه

امضای سابقم گفتم خودافشایی دارم و ...   
2706