2737
2734
عنوان

😏 از بعضی حرفاش لجم درمیاد

230 بازدید | 27 پست

بچه ها مادرشوهرم خیلی هز دوتا دختراش تعریف میکنه همش میگه دخترام خداروشکر پاکن الانم که ازدواج کردن شوهراشونو دوست دارن . منم خیلی بدم میاد از رفتار دختراش احساس میکنم خیلی موندن شوهراشون بهشون اصلا محل نمیدن بعد اینا همش قربون صدقشون میرن .ولی من خودم از این عادتا ندارم .مادرشوهرمم همش میگه وتعریف میکنه از دختراش چیکارکنم ب نظرتون یا چی بگم بهشون

باهمه صمیمی نیستم،توبزارپای غرورم ،من میزارم پای شعورم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

هیچی اهمیت نده بگو اره اره

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
چی کارشون داری بذار سوسکه از دست و پای بلوری بچه اش تعریف کنه تو فقط شنونده بوش نه تایید کن نه تکذیب

سوسک😐

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
حسود نباش همین

برعکس اصلا حسود نیستم به در میگه که دیوار بشنوه  درمورده همه ی موضوع هایی که خوب باشه خودشونو مثال میزنه

چی کارشون داری بذار سوسکه از دست و پای بلوری بچه اش تعریف کنه تو فقط شنونده بوش نه تایید کن نه تکذیب

واقعا منم همیشه میگم مادرا اگه دختراشون بدترینم باشن بازم به چشم خودشون خوب میان

2706