2737
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دکتر پوریا سخاوت فر   بی نظیره بی نظیر درجه یک خیلی سریع تشخیص میده و درمان رو هم شروع میکنه عالیه واقعا عالی تک تک

اینم آدرس مطبش:سعادت آباد میدان کاج خیابان سرو غربی ساختمان پزشکان سینا واحد۱۶ روزهای زوج میره مطب ولی منشیش روزهای فردهم از ساعت ۲ تا۷شب میره مطب تلفن جواب میده و وقت میده اگه نمیخوای صبر کنی تا نوبتت بشه باید بری تا تقریبا۳صبح بشینی تا ببینتت  بیمارستان بهارلو هم میره 

شماره تلفن مطبش:02122368460

شهرک غرب بلوار فرحزادی تنها فوق تخصص مغز و اعصابه تو ایران ک فلوشیپ ام اس داره من چون پدر ...

فلوشیپ ام اس من تو مهر بیشتر دکترایی که رفتم دیدم عزیزم...میگم پدرتون چن ساله داره؟حالو روزش چطوره الان؟حمله نداره؟

فلوشیپ ام اس من تو مهر بیشتر دکترایی که رفتم دیدم عزیزم...میگم پدرتون چن ساله داره؟حالو روزش چطوره ا ...

نمیدونم ولی میدونم بیمارای ام اس تو ایران همه اکثرا تحت نظر این دکترن 

پدرم بیشتر از ۲۰ ساله داره ، تحت درمانه دیگه امپول میزنه هرهفته ولی خداروشکر فعلا پلاکاش کم شده

2738
شماره تلفن ثابت بهت دادم ها اگه تهرانی و با تلفن‌خونه تماس میگیری ۰۲۱رو نگیر

اره تهرانم.با گوشی خودم زنگ میرنم دردسترس نیس.واسه همین تعجب کردم.حالا با ثابتم میزنگم.عزیزم دکترخوبین ایشون؟؟من چون اوایل بیماریمه میخام برم احتمال زیاد بستریم میکنن خیلیم میترسم😢

اره تهرانم.با گوشی خودم زنگ میرنم دردسترس نیس.واسه همین تعجب کردم.حالا با ثابتم میزنگم.عزیزم دکترخوب ...

عزیزم فوق العاده هستن ایشون واقعا درجه یکن واقعا میتونم بگم بی نظیر هستن خیلی خیلی تشخیصشون خوبه و بهترین و کوتاه ترین درمان ها و هم انتخاب میکنن فوق العاده هم خوش اخلاق و شوخ طبع هستن 

2706