2733
2734

از تجربه خودم بگم

یه مدت خیلی فشارم میوفتاد و حالم رو فرم نبود.همش تقویتی میخوردم .پرولاکتینم بالا بود.به نظرم اول برید دکتر و یه آزمایش کلی بده.

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
پرولاکتین چیه😅

همون هورمونی که تو بارداری بالا میره و شیر میاره.من فکرشو نمیکردم این مشکل رو داشته باشم

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خوشنود باشی و ما رستگار.میشه واسه زندگیم یه صلوات بفرستید💚
آخه من مجردم

ربطی نداره.ممکنه پدو لاکتینت بالا باشه.یه دختر19ساله رو میشناختم ته پرولاکتینش بالا بود .منم باردار نبودم که 

2738
آها ممنون، اسم آزمایشش چیه

نگفتم حتما این مشکل رو داری.میگم شاید هورمونت با چیزی که فکرشو نمیکنی باعث این حالت شده برو دکتر و سرخود چیزی مصرف نکن

آزمایش پرولاکتین

عزیزم اتفاقا من مجردم ۲۰سالمه

تازگیا ازمایش دادم فهمیدم پرولاکتینم وحشتناک بالاس

حالا دکتر گفته دوباره ازمایشمو تکرار کنم

مگ بالابودنش چ تاثیری رو بدن میذاره؟ادمو بی حال میکنه؟

راستی شما چیکارکردی ک تنظیم شد؟

از تجربه خودم بگم یه مدت خیلی فشارم میوفتاد و حالم رو فرم نبود.همش تقویتی میخوردم .پرولاکتینم بالا ...

مال من بالاست 39 شده اعصابم باید22 باشه رفتم یه دکتر وحشی اینقد داد و بیداد سرم راه انداخت که نگو وقتی از مطب اومدم بیرون خدا میدونه فقط سرمو پایین انداختم و بدو  رفتم  که با کسی چشم تو چشم نشم نمی دونی چقد داد زد سرم همه مریضا صداشو شنیدند

یه کلمه به من گفت شیر میدی منم گفتم نه مجردم نمیدونی چه کار کرد بامن کی من مگه پرسیدم مجردی یا متاهل . مجردی که هستی - پرولاکتینت مثل یه زن شیرده هست خلاصه ....

بخدا من اصلا نمی دونستم دختر مجرد هم ممکن سینش شیر داشته باشه

بعدشم سوالش رو بد مطرح کرد باید می گفت تو سینت شیره نه اینکه بگه شیر میدی

دارو نگرفتم دیگه هم از ترس پا به هیچ مطبی نذاشتم اون روز اولین بار بود تو زندگیم دکتر زنان رفته بودم

2706