2726
عنوان

مخالفت پدرومادر

145 بازدید | 11 پست

دوستان کسی تجربه شو داره که پدر و مادرتون با خواستگارتون مخالف باشن یا مخالفت کنن با ازدواجتون؟ مثلا بخاطر چه مشکلاتی بوده؟ کلا پدر و مادر بخاطر چه چیزایی ممکنه مخالف باشن؟

اره تا دلت بخواد هرچی خواستگار اومد بابام یه عیب گذاشت حتی عشقم 😔😔😔

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیلی چیزها وفکرها متفاوته 

شاید دوست ندارن دختر توسن کم باشه یا پسر سنش زیاد باشه یا فاصله سنی 

یا موقعیت اجتماعی و اخلاق و رفتار و ثروت 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
تو مو بینی و پدر مادرت پیچش مو بخاطر برخورد پسر و خانواده تفاوت فرهنگ تفاوت سطح مالی تفاوت در تح ...

اگه همه اینا اوکی باشه چی؟ ممکنه یه پدر بگه چون با هم دوستت بودید نمیزارم ازدواج کنید؟

میشه توضیح بدی چه عیبی؟

یکی میگفت خانواده اش به ما نمیخوره

یکیش میگفت راه دور نه

یکیش میگفت اهل زندگی نیست

یکیش میگفت مامانو باباش فلانن

واسه عشقمم گفت چون فامیله نه

اگر گلی را دوست دارید آن را نچینید، چون با چیدن، آن گل می میرد و دوست داشتن تمام می شود. اگر گلی را دوست دارید بگذارید بماند. عشق مالکیت نیست عشق قدر چیزی را دانستن است
خیلی چیزها وفکرها متفاوته  شاید دوست ندارن دختر توسن کم باشه یا پسر سنش زیاد باشه یا فاصله سنی ...

ممکنه مثلا خونواده دختر ، فک و فامیل های خانواده پسرو بهونه کنن بگن ازشون خوشمون نمیاد؟

اگه همه اینا اوکی باشه چی؟ ممکنه یه پدر بگه چون با هم دوستت بودید نمیزارم ازدواج کنید؟

همونی که دیشبم تاپیک زدی؟

میبینمت  دل میشه پرپر؛این چه حسیه آی دلبر؟😜باتوآرومه دلم؛   آرومه دلم؛تویی قانون دلم؛به تو محکومه دلم.دلبررررررررررررررر 💜میبری هوش وحواس از سر😛😍(بعضی ازدوستان لطفا نخودآش نباشید:ممنون 😆)
ممکنه مثلا خونواده دختر ، فک و فامیل های خانواده پسرو بهونه کنن بگن ازشون خوشمون نمیاد؟

اره 

مثلا میگن اینا قوم خوش نامی نیستن یا پسر عموش عقب افتادس یا دخترخالش معتاده

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

بله بعضیا حساسن ممکنه فکر کنه شما بری تو خانواده پسر توی بحث ها بهت تهمت این رو بزنن که دختر پاکی نبودی و این حرفا که با پسرشون دوست بودی